Історія Асоціації

31 грудня 2024

Інтернет Асоціація України вітає з Новорічними та Різдвяними святами!

Дякуємо за плідну співпрацю, без вашої відданості, професійності та небайдужості не відбулося би жодних позитивних зрушень.

Безмежна вдячність та шана захисникам та захисницям України!

Миру в родинах і миру в Україні!

 

26 грудня 2024

Асоціація надає зауваження до проєктів 2-х постанов КМУ щодо універсальних ЕКП. Детальніше.

 

23 грудня 2024

ІнАУ аргументує внесення ряду змін до профільних законів в сфері телекому. Детальніше.

 

19 грудня 2024

ІнАУ закликає враховувати законні інтереси вітчизняних провайдерів аудіовізуальних сервісів. Детальніше.

 

19 грудня 2024

Асоціація надає зауваження до законопроекту №12207 щодо процедур нагляду за кібербезпекою. Ознайомитись.

 

02 грудня 2024

Підсумки Форуму з управління Інтернетом. Ознайомитись.

 

21 листопада 2024

Український форум з управління Інтернетом IGF-UA відбудеться 28-29 листопада.

 

31 жовтня 2024

Спільно з УСПП, АППК, АПУ та Офісом ефективного регулювання (BRDO) напрацьовано пропозиції постатейних змін до законодавства, які мають врегулювати податкову кризу у сфері електронних комунікацій. Ознайомитись.

 

21 жовтня 2024

Асоціація звертається до профільних державних інституцій з проханням здійснити заходи з протидії кроссубсидуванню у телеком-сфері. Детальніше.

 

16 жовтня 2024

Підсумки круглого столу «Шляхи вирішення проблемних питань оподаткування постачальників послуг до мережі Інтернет». Ознайомитись.

 

08 жовтня 2024

Ряд українських організацій громадянського суспільства, провідних аналітичних центрів і профільних асоціацій у сфері електронних комунікацій закликають владу реалізувати вимогу петиції щодо недопущення скасування ССО для малого телеком-бізнесу. Детальніше.

 

04 жовтня 2024

ОПЕРАЦІЯ ЛІКВІДАЦІЯ: хто відповість за знищення малих провайдерів?

 

26 вересня 2024

ІнАУ надала оцінку пропозицій щодо законодавчого врегулювання питання спрощеної системи оподаткування. Ознайомитись.

 

06 вересня 2024

Постачальники послуг електронних комунікацій і посадовці профільних інституцій обговорили актуальні проблеми телеком-галузі на Круглому столі. Детальніше.

 

03 вересня 2024

ІнАУ пропонує державі дослідити собівартість окремих телеком-послуг з метою припинення випадків кроссубсидування. Детальніше.

 

02 вересня 2024

ІнАУ пропонує справедливі шляхи збільшення податкових надходжень і закликає задіяти значні невикористані резерви у цій сфері. Ознайомитись.

 

23 серпня 2024

Представники телеком-бізнесу закликають парламентську фракцію партії СЛУГА НАРОДУ виконувати передвиборчу обіцянку щодо збереження умов оподаткування для малого бізнесу. Детальніше.

 

22 серпня 2024

Підсумки прес-конференції «Чому в Україні може суттєво погіршитися Інтернет?». Ознайомитись.

 

21 серпня 2024

ІнАУ разом з АППК, за партнерської підтримки Офісу ефективного регулювання BRDO і спільнот «Телеком Юкрейн» та «УКОЗ», проводять прес-конференцію на тему: «Чому в Україні може суттєво погіршитися Інтернет?». Детальніше.

 

20 серпня 2024

Голова Правління ІнАУ сформував петицію на урядовому порталі електронних петицій «Про недопущення скасування спрощеної системи оподаткування платникам податків сфери електронних комунікацій». Ознайомитись.

 

06 серпня 2024

Реліз Асоціації у відповідь на зусилля Американської торгівельної палати (АСС) і інших представників крупного бізнесу домогтися скасування механізмів захисту малого бізнесу, які існують в Україні. Ознайомитись.

 

01 серпня 2024

Асоціація закликає Президента припинити намагання окремих політиків у незаконний спосіб скасувати законне право підприємств малого бізнесу на використання спрощеної системи оподаткування. Детальніше.

 

30 липня 2024

ІнАУ закликає відкликати законопроект №11431 як шкідливий для галузі і такий, що матиме наслідком руйнування сталості телеком-мереж. Детальніше.

 

29 липня 2024

ІнАУ закликає не приймати Узагальнюючу податкову консультацію щодо заборони сплати Агентами податку з дистрибуції іноземних телеканалів. Детальніше.

 

23 липня 2024

З метою усунення дискримінації малого бізнесу ІнАУ пропонує Мінцифри внести зміни до проекту нових критеріїв критичності підприємств галузі. Детальніше.

 

22 липня 2024

Правління ІнАУ прийняло рішення про участь ІнАУ в Українському форумі з управління Інтернетом IGF-UA-2024 у якості Організатора. Детальніше.

 

01 липня 2024

ІнАУ провела опитування операторів електронних комунікацій щодо виконання вимог Закону України «Про доступ до інфраструктури...» в частині пропорційної оплати за доступ до інфраструктури телекомунікацій. Ознайомитись.

 

01 липня 2024

ІнАУ у ряді звернень до державних органів пропонує усунути проблемні місця бронювання військовозобов'язаних працівників галузі. Ознайомитись.

 

01 липня 2024

ІнАУ аргументує необхідність збереження спрощеної системи оподаткування для підприємств малого бізнесу - постачальників послуг доступу до Інтернету. Детальніше.

 

26 червня 2024

ІнАУ пропонує зміни до законопроекту №11350 з метою недопущення надання надмірних повноважень АМКУ. Детальніше.

 

04 червня 2024

ІнАУ інформує про критичну ситуацію з відтоком кадрів телеком-галузі через недоліки системи бронювання і брак розуміння державою важливості електронних комунікацій, як бази для функціонування сучасної економіки, війська і забезпечення потреб громадян. Детальніше.

 

27 травня 2024

ІнАУ закликає Мінфін припинити довільне трактування законодавства щодо спрощеної системи оподаткування з боку ДПС. Детальніше.

 

07 травня 2024

ІнАУ пропонує відтермінувати впровадження Порядку надання доступу до мереж інших операторів до закінчення воєнного стану. Детальніше.

 

25 квітня 2024

Спільною робочою групою ІнАУ, Телекомпалати і АППК напрацьовано зміни до Порядку бронювання працівників критично важливої сфери електронних комунікацій. Ознайомитись.

 

18 квітня 2024

ІнАУ пропонує податківцям запровадити процедуру підтвердження оператором своїх прав на ССО для уникнення довільного трактування положень ПКУ. Детальніше.

 

18 квітня 2024

ІнАУ надає аргументацію на захист постачальників малого бізнесу, якщо вони матимуть намір бути призначеними до надання універсальних послуг на певних територіях. Ознайомитись.

 

18 квітня 2024

ІнАУ підтримала спільне звернення Коаліції бізнес-спільнот за модернізацію України до парламентарів щодо перезавантаження Бюро економічної безпеки. Детальніше.

 

01 квітня 2024

ІнАУ пропонує ряд змін до Закону України «Про медіа». Ознайомитись.

 

21 березня 2024

Експертна рада при Мінфіні прийняла рішення про недоцільність надання узагальнюючої податкової консультації щодо заборони спрощеної системи оподаткування для постачальників послуг доступу до мережі Інтернет. Детальніше.

 

19 березня 2024

Підсумки наради щодо спрощеної системи оподаткування для постачальників послуг доступу до мережі Інтернет. Ознайомитись.

 

11 березня 2024 

ІнАУ звертає увагу територіальних органів до потенційного зменшення доходів місцевих бюджетів через заборону спрощеної системи оподаткування для суб’єктів господарювання та ліквідацію підприємств, що стане наслідком «нової податкової політики» в Україні. Детальніше.

 

05 березня 2024

ІнАУ закликає членів Експертної ради при Мінфіні зупинити руйнівну ініціативу ДПС щодо скасування спрощеної системи оподаткування для малого бізнесу у сфері інтернет-доступу. Детальніше.

 

01 березня 2024

З метою усунення суперечливостей між законодавством в сфері доступу до інфраструктури телекомунікацій і сфері регулювання ЖКГ надано пропозиції необхідних змін до Закону Про доступ до інфраструктури та ряду інших законів. Ознайомитись

 

27 лютого 2024

ІнАУ закликає Мінфін дезавуювати намагання ДПС скасувати ССО для малого підприємництва в галузі електронних комунікацій. Детальніше.

 

01 лютого 2024

Експерти ІнАУ здійснили аналіз Національної стратегії доходів України до 2030 року.

Ознайомитись.

 

26 січня 2024

ІнАУ консолідує зусилля з партнерами проти незаконного тиску на бізнес і посилення регуляції і монополізації галузі. Детальніше.

 

05 січня 2024

ІнАУ закликає прийняти ряд необхідних змін, аби закон створював нові можливості для законного лобіювання, а не відсував громадянське суспільство від обговорення правових актів і не знищував аналітичний потенціал бізнесу і громадськості. Детальніше.