Історія ІнАУ - 2002 рік

16 січня 2002 р.

Відбувся запис телевізійної програми «Ток ринг», присвяченої питанням розвитку українського Інтернету. В якості одного із опонентів дискусії виступив представник Інтернет Асоціації України.

 

10 квітня 2002 р.

Інтернет Асоціація України направила звернення в державні органи України з приводу відключення ВАТ "Укртелеком" кількох недержавних операторів телефонного зв’язку від Київської міської телефонної мережі.

 

17 червня 2002 р.

Державний комітет зв'язку і інформатизації (нині –  Держдепартамент при Мінтрансі) прийняв 17 червня 2002 року наказ №122 “Про затвердження Порядку складання та ведення переліку підприємств (операторів), які надають послуги з доступу до глобальних мереж передачі даних органам виконавчої влади, іншим державним органам, підприємствам, установам та організаціям, які одержують, обробляють, поширюють і зберігають інформацію, що є об'єктом державної власності та охороняється згідно із законодавством", який  зобов'язував всіх Інтернет-провайдерів, що надають свої послуги держорганам,  встановити на своїй мережі і за власний рахунок устаткування для моніторингу.

 

18 червня 2002 р.

ІнАУ взяла участь в міжвідомчій  нараді з питань адміністрування домену верхнього рівня .UA. Нараду організував Державний комітет зв'язку та інформатизації України. На нараді обговорено питання щодо розширення переліку засновників об’єднання „Український мережений інформаційний центр”, призначеного для адміністрування домену .UA;  обговорено проекти установчих документів об’єднання  „Український мережевий  інформаційний центр”.

За результатами наради винесено рішення визначити за доцільне включення до переліку засновників об’єднання „Український  мережевий інформаційний центр” Української національної Інтернет-асоціації (УНІА) та внести відповідні корективи до проектів установчих документів; схвалено проект установчих документів об’єднання „Український мережений інформаційний центр”.

При прийнятті рішення щодо включення нового засновника  ІнАУ утрималася від голосування.

 

2 липня 2002 р.

ІнАУ підписала Угоду про спільну діяльність  з Громадською організацією "Інтерньюз Україна". В рамках цієї Угоди дружні організації визначили напрямки роботи над спільними проектами, проведення акцій з проблем ефективного використання українськими громадськими організаціями Інтернет-технологій у їхній діяльності.

 

5 вересня 2002 р.

ІнАУ направила звернення в державні органи України щодо Наказу Держкомзв’язку, яким встановлювався порядок створення переліку підприємств, які надають послуги доступу до Інтернет державним органам, які мають справу з інформацією, що є об’єктом державної власності. Позиція ІнАУ грунтувалася на невідповідності Наказу  принципам державної регуляторної політики у сфері інформатизації,  порушенні прав суб'єктів ринку на господарювання в умовах економічної конкуренції.

 

20 вересня 2002 р.

ІнАУ взяла участь у громадських слуханнях по проекту Закону «Про інформацію персонального характеру», які відбулися у столичному Палаці Спорту.

 

3 жовтня 2002 р.

В рамках сприяння розвиткові законодавства в галузі  Інтернет та телекомунікацій, Інтернет Асоціація України прийняла рішення про створення робочої групи для написання законопроекту „Про телекомунікації”, яка б об’єднувала фахівців у галузі Інтернет та законодавства.

 

24 жовтня 2002 р.

На засіданні Правління ІнАУ прийнято рішення про відмову підписання уставних документів UANIC.

 

2 грудня 2002 р.

Інтернет Асоціація України відмовляється від участі в об’єднанні «Український мережевий інформаційний центр», зважаючи на відхід керівництва об’єднання від принципів, що закладалися на початку. І продовжує самостійно роботу щодо створення законної, відкритої та стабільної системи адміністрування домену .UA .

 

12 грудня 2002 р.

Відбувся IV-й З’їзд ІнАУ. Переглянуто розмір членських внесків. Доповнено список третейських суддів. Доручено правлінню ІнАУ працювати у напрямку сертифікації обладнання, яке використовують члени ІнАУ.