Лист № 117/1-2 від 27.07.2021 ВРУ щодо створення робочої групи з метою напрацювання та вирішення проблемних питань із впровадження в країні смарт-інфраструктури та її розвитку

Вхідні реквізити
Вх. № 117/1-2 від 27.07.2021
Відправник
ІнАУ, Інтернет Асоціація України
Отримувач
Комітет Верховної Ради України з питань цифрової трансформації

Голові Комітету Верховної Ради України

з питань цифрової трансформації

КРЯЧКУ М.В.

 

Заступнику Голови Комітету Верховної Ради України

з питань цифрової трансформації

ФЕДІЄНКУ О.П.

Вих. № 117/1-2

від 27.07.2021

 

Щодо створення робочої групи

 

Інтернет Асоціація України (далі – ІнАУ), до складу якої входить понад 220 суб’єктів господарювання у сфері інформаційно-телекомунікаційних технологій, висловлює Вам свою повагу та звертається з приводу наступного.

В ІнАУ створено та діє Комітет з питань Інтернету речей, метою якого є, зокрема, співпраця з розробниками технічних і технологічних рішень, програмістами, представниками різних галузей для систематизації наявного досвіду проектування та впровадження ІоТ рішень, виділення найбільш перспективних сегментів національного ринку, визначення напрямів роботи, вироблення стратегій по формуванню бізнес-середовища для імплементації ІоТ тощо.

В структурі Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації створено підкомітет цифрової та смарт-інфраструктури, електронних комунікацій, кібербезпеки та кіберзахисту, Головою якого є народний депутат України Федієнко О.П.

Враховуючи зазначене, з метою напрацювання та вирішення проблемних питань із впровадження в країні смарт-інфраструктури та її розвитку, а, за необхідності, створення законодавчих норм для підтримки та розбудови смарт-інфраструктури, просимо при Комітеті Верховної Ради України з питань цифрової трансформації створити робочу групу. У разі  створення такої робочої групи нами буде надано перелік кандидатур для включення до її складу.

 

З повагою

Голова Правління Інтернет Асоціації України                                                       А. Пятніков