Суд відмовив Мінекономіки у клопотанні припинити розгляд справи ТОВ «МІСТО ТВ СЕРВІС» про скасування акредитації ГС «КАМП»

03 лютого 2021 року Окружний адміністративний суд міста Києва відмовив у задоволенні клопотання Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Громадської спілки «Коаліція аудіовізуальних і музичних прав» (ГС «КАМП») про залишення позову ТОВ «МІСТО ТВ СЕРВІС» без розгляду у справі №640/22936/20 щодо скасування акредитації ГС «КАМП» у сфері кабельної ретрансляції об`єктів авторського і суміжних прав, крім прав організацій мовлення на програми організацій мовлення. Ухвала у додатку. Відповідно до ч. 1 ст. 256 КАС України, ухвала набрала законної сили негайно з моменту її проголошення та оскарженню не підлягає.

Провадження за позовом ТОВ «МІСТО ТВ СЕРВІС» до Мінекономіки (Комісії з акредитації організацій колективного управління) про визнання протиправним та скасування рішення про акредитацію ГС «Коаліція аудіовізуальних і музичних прав» (ГС «КАМП») було відкрито у жовтні 2020 року Окружним адміністративним судом Києва. Цей позов підготовлено і подано за підтримки ІнАУ і АППК.

Згодом ряд господарських судів призупинили провадження ГС «КАМП» щодо примусового укладання угоди з провайдерами на отримання дозволу на кабельну ретрансляцію об'єктів авторського права і суміжних прав. Ці провадження зупинено до набрання законної сили остаточного рішення у справі ТОВ «МІСТО ТВ СЕРВІС» проти ГС «КАМП».