ІнАУ просить органи влади прояснити свої подальші дії щодо врегулювання ситуації на ринку доступу до інфраструктури

ІнАУ направила до керівників парламенту та органів виконавчої влади листа: Лист № 66/1-14 від 11.06.2020 щодо врегулювання проблемних ситуацій, пов’язаних із розташуванням технічних засобів телекомунікацій.

 

Оскільки Верховною Радою України не прийнято проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо доступу до інфраструктури № 2042 від 03.09.2019, залишились неврегульованими проблемні питання та прогалини у законодавстві щодо господарських відносин між операторами та власниками інфраструктури доступу при розгортанні телекомунікаційних мереж, які відповідали б аналогічним підходам у європейських країнах.

 

Результати голосування більшості народних депутатів України, як зазначено в листі ІнАУ, проявили відсутність намірів врегулювати ці проблемні питання та прогалини.

 

Лист містить прохання до органів влади надати в цій ситуації своє бачення шляхів подальшої реалізації законодавства у сфері доступу до інфраструктури. Також ІнАУ просить повідомити чи опрацьовуються наразі законодавчі ініціативи з питання доступу операторів телекомунікацій до інфраструктури об’єктів доступу для розгортання телекомунікаційних мереж.