ІнАУ пропонує додаткове доопрацювання проекту змін щодо реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій

ІнАУ направила зауваження до доопрацьованої версії проекту рішення НКРЗІ «Питання ведення реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій», сформованої за підсумками робочої наради, яка відбулась 07.11.2019. Див. Лист № 250 від 12.11.2019 НКРЗІ щодо пропозицій до проекту рішення «Питання ведення реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій».

Серед іншого, пропозиції містять уточнення щодо послуги «надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку».

 

Перший варіант Проекту рішення НКРЗІ «Про прийняття за основу проекту рішення НКРЗІ «Питання ведення реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій» (див. https://nkrzi.gov.ua/index.php?r=site/index&pg=439&language=uk), опублікований для громадського обговорення у жовтні поточного року, передбачав різке збільшення функцій держави за рахунок значного розширення переліку телекомунікаційних послуг, які підлягають регулюванню і нагляду з боку регулятора. В разі прийняття цього рішення втручання держави могло розповсюдитись на більш ніж десяток видів послуг, які до цього не підлягали регулюванню і нагляду, а реєстр телекомунікацій міг збільшитись на десятки тисяч підприємств.

 

Після звернення ІнАУ до НКРЗІ з копією Прем’єр-міністру і до ДРС (див. Лист № 240 від 22.10.2019 НКРЗІ щодо пропозицій до проекту рішення «Питання ведення реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій») і двох нарад проект був доопрацьований, в тому числі з урахуванням ключових пропозицій ІнАУ.