Лист № 251 від 12.11.2019 КМДА щодо пропозицій до проекту рішення про встановлення плати за доступ

Вихідні реквізити
Вих. № 251 від 12.11.2019
Відправник
ІнАУ, Інтернет Асоціація України
Отримувач
КМДА, Київська міська державна адміністрація

Голові Київської міської державної адміністрації

КЛИЧКУ В.В.

вул. Хрещатик, 36, м. Київ, 01044

Вих. № 251

від 12 листопада 2019 року

 

Пропозиції до проекту рішення

 

Шановний Віталію Володимировичу!

Інтернет Асоціація України висловлює Вам свою повагу та, у відповідь на лист від 04.11.2019 №015-412, надаємо пропозиції до проекту рішення Київської міської ради «Про встановлення плати за доступ до об’єктів будівництва, транспорту, енергетики, кабельної каналізації електрозв’язку, будинкової розподільчої мережі комунальної власності територіальної громади міста Києва» (далі – проект Рішення):

1. У назві проекту Рішення та далі по тексту вираз «будинкової розподільчої мережі» замінити на вираз «будинкової розподільної мережі» (саме цей вираз застосовується у Законі про доступ).

2. Пункт 1 проекту Рішення пропонуємо викласти в редакції (уточнююче формулювання):

            «1.  Встановити, що розміри плати за доступ до об’єктів будівництва, транспорту, енергетики, кабельної каналізації електрозв’язку, будинкової розподільної мережі комунальної власності територіальної громади міста Києва не можуть перевищувати розміри, встановлені статтею 17 Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж»».

3. Підпункт 3.1 пункту 3 проекту Рішення після слів «на договірній основі,» доповнити словами «з дотриманням правил надання доступу до відповідних об’єктів доступу, затверджених Кабінетом Міністрів України;».

4. Підпункт 3.2 пункту 3 проекту Рішення після слів «органами виконавчої влади» доповнити словами «та Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації», а далі – по тексту.

 Просимо врахувати надані нами пропозиції у тексті проекту Рішення.

 

Додаток: проект Рішення з пропозиціями ІнАУ, на 2 арк., у 1 прим.

 

З повагою

Голова Правління Інтернет Асоціації України                                        А. Пятніков