Лист № 128 від 06.05.2019 КМДА щодо підготовки проекту рішення на виконання вимог Закону про доступ

Вихідні реквізити
Вих. № 128 від 06.05.2019
Відправник
ІнАУ, Інтернет Асоціація України
Отримувач
КМДА, Київська міська державна адміністрація

Директору Департаменту економіки та інвестицій

Київської міської державної адміністрації

Мельник Н.О.

вул. Хрещатик, 36, м. Київ, 01044

Вих. № 128

від 06 травня 2019 року

 

Шановна Наталіє Олегівно!

Інтернет Асоціація України (далі – ІнАУ), до складу якої входить понад 220 суб’єктів господарювання у сфері інформаційно-комунікаційних технологій, висловлює Вам свою повагу та звертається з приводу наступного.

У березні п.р. у Київській міській державній адміністрації (КМДА) відбулись наради за участі представників профільних об’єднань у сфері телекомунікацій та учасників ринку, предметом розгляду яких було обговорення питань забезпечення операторів, провайдерів телекомунікацій у доступі до інфраструктури комунальної власності у м. Київ відповідно до вимог Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж» (далі – Закон про доступ) та про створення робочої групи з питань доступу до інфраструктури об’єктів будівництва, транспорту, енергетики, кабельної каналізації електрозв’язку, будинкової розподільної мережі комунальної власності територіальної громади міста Києва.

Наскільки нам відомо, першим заступником голови КМДА Поворозником М.В. Вашому департаменту надано доручення підготувати проект рішення на виконання вимог Закону про доступ.

Враховуючи наведене, просимо проінформувати нас письмово про стан підготовки відповідного рішення КМДА та вжити заходів, направлених на прискорення процесу приведення актів нормативно-правового характеру КМДА у відповідність до законодавства України, зокрема, Закону про доступ та відповідних правил та методик, розроблених на виконання цього закону.

 

 

З повагою

Голова Правління Інтернет Асоціації України                                             О. Федієнко