Протокол засідання Комітету від 21.02.2019

ПРОТОКОЛ

засідання Комітету Інтернет Асоціації України

з питань доступу до інфраструктури телекомунікацій

 

21.02.2019 року                                                                                                             м. Київ

 

УЧАСНИКИ ЗАСІДАННЯ:

 

Пятніков Анатолій, ТОВ «ІТ Телесеть» - Голова Комітету;

Нагорнюк Андрій, ТОВ «В.О.К.С»;

Підгорний Володимир, ТОВ «Адамант».

 

ЗАПРОШЕНІ:

 

Дудник Світлана, ІнАУ;

Новікова Євгенія, ПАТ «Укртелеком»;

Оністратенко Роман, ПАТ «Укртелеком»;

Шевченко Тарас, ПАТ «Укртелеком»;

Свічкарьов Святослав, ТОВ «ТРК Простор» (з використанням засобів конференц-зв’язку).

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ:

 

1. Обговорення проекту додаткової угоди про внесення змін до договорів про надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку ПАТ «Укртелеком» (продовження).

2. Щодо правомірності вимоги підписання додаткової угоди про внесення змін до договорів про надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку ПАТ «Укртелеком» при бронюванні ККЕ для нового об'єкту (по запиту члена ІнАУ ТОВ «Космонова»).

3. Щодо розгляду запитів (запит члена ІнАУ ТОВ «ТРК Простор» (продовження розгляду), запит кандидата в члени ІнАУ ТОВ «Альтаір+»).

 

РІШЕННЯ:

 

1. Учасники спільних засідань не дійшли спільного узгодження усіх умов у проектах додаткових угод про внесення змін до договорів про надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку, які були винесені для обговорення.

Проект таблиці узгоджень між ІнАУ та ПАТ «Укртелеком» умов додаткових угод до договорів про користування ККЕ станом на 21.02.2019 додається.

2. Комітетом ІнАУ з питань доступу до інфраструктури телекомунікацій буде продовжено роботу у напрямку захисту інтересів Членів ІнАУ у разі нав’язування філіями ПАТ «Укртелеком» для підписання невигідних та таких, що суперечитимуть законодавству, умов у договорах про надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку (чи додаткових угодах).

3. За результатом опрацювання питань ТОВ «ТРК Простор» надати додаткову інформацію в робочому порядку та запропонувати надати додаткову інформацію та копії документів, які можуть свідчити про перепони в укладенні договору з доступу.

 

Рішення прийнято консенсусом.

 

Додаток: Проект таблиці узгоджень між ІнАУ та ПАТ «Укртелеком» умов додаткових угод до договорів про користування ККЕ (станом на 21.02.2019).