Протокол засідання Комітету від 21.11.2018

ПРОТОКОЛ

засідання Комітету Інтернет Асоціації України

з питань захисту економічної конкуренції

 

21.11.2018 року                                                                                                          м. Київ

 

 

УЧАСНИКИ ЗАСІДАННЯ:

 

Арутюнян Олександр, ТОВ «Павутина. НЕТ» - Голова Комітету;

Бойко Сергій, ТОВ «БігДатаЮЕЙ»;

Дудник Світлана, ІнАУ;

Хлюпін Ігор, ТОВ «Інтрафік».

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ:

 

1. Обговорення проекту Кодексу (Правил) професійної етики у конкуренції на ринку програмної послуги.

2. Різне.

 

РІШЕННЯ:

 

1. Затвердити остаточний текст проекту Кодексу (Правил) професійної етики у конкуренції у сфері надання послуг телебачення (додається).

2. Рекомендувати Адміністрації ІнАУ направити проект Кодексу (Правил) професійної етики у конкуренції у сфері надання послуг телебачення до Правління ІнАУ для затвердження.

3. У разі затвердження Правлінням ІнАУ проекту Кодексу (Правил) професійної етики у конкуренції у сфері надання послуг телебачення, запропонувати Адміністрації ІнАУ направити його для ознайомлення Членам ІнАУ з метою подальшого підписання.

4. Запропонувати Правлінню ІнАУ підтримати пропозицію Комітету та запросити на наступне засідання Комітету представника Антимонопольного комітету України.

5. Членам Комітету до наступного засідання підготувати та, не пізніше 07.12.2018, направити до Адміністрації ІнАУ пропозиції та перелік питань, які планується обговорити на наступному засіданні Комітету за участі представника Антимонопольного комітету України.

6. Рекомендувати Правлінню ІнАУ підтримати пропозицію Комітету та направити до Антимонопольного комітету України звернення про ймовірні ознаки порушень законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді недобросовісної конкуренції при формуванні окремих тарифних пропозицій «Київстар», Vega Telecom, McLaut, «Пролайн ТМ», Домонет.

7. Звернутись до Правління ІнАУ з пропозицією розглянути питання та включити в проект бюджету на 2019 рік видатки на проведення дослідження ринку високошвидкісного Інтернету (предмет дослідження – еластичність цін на послугу та визначення середньоринкової ціни) у розмірі 140 тис. грн/рік.

        

Визначити дату наступного засідання Комітету в офісі ІнАУ – 12.12.2018 о 10:30 год.

 

Рішення прийнято консенсусом.