Протокол засідання Комітету від 26.09.2018

ПРОТОКОЛ

засідання Комітету Інтернет Асоціації України

з питань захисту економічної конкуренції

 

26.09.2018 року                                                                                                          м. Київ

 

 

УЧАСНИКИ ЗАСІДАННЯ:

 

Арутюнян Олександр, ТОВ «Павутина. НЕТ» - Голова Комітету;

Бойко Сергій, ТОВ «БігДатаЮЕЙ»;

Дудник Світлана, ІнАУ;

Лабунський Андрій, ТОВ «Інформаційні технології»;

Мельниченко Євген, ТОВ «ADS LEGAL GROUP»;

Хлюпін Ігор, ТОВ «Інтрафік».

 

Запрошені:

Дядюра Ігор, ТОВ «Електрум Пейменд Систем»

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ:

 

1. Обговорення проекту Кодексу (правил) професійної етики у конкуренції на ринку послуг Інтернет та програмної послуги (продовження).

2. Напрацювання подальших дій Комітету, які можуть бути направлені на протидію порушенням законодавства при формуванні цін на послуги доступу до Інтернет, маніпулювання законодавством окремими суб'єктами господарювання, посилаючись на право самостійного встановлення, та застосовування нечесних цін на послуги.

3. Різне.

 

РІШЕННЯ:

 

1. Відповідно до п. 3.4 Положення про Комітет, внести пропозицію Правлінню ІнАУ про включення до складу Комітету кандидатури:

       Дядюра Ігор – ТОВ «Електрум Пейменд Систем».

2. За результатом обговорення, рекомендувати Правлінню ІнАУ підтримати ініціативу Комітету та направити до НКРЗІ та Антимонопольного комітету України листи про можливі порушення законодавства в діях ПрАТ «Київстар» при формуванні тарифів на окремі пакети мобільного зв’язку.

3. Продовжити обговорення проекту Кодексу (правил) професійної етики у конкуренції на ринку послуг Інтернет та програмної послуги на наступному засіданні Комітету.

4. Запропонувати Члену Комітету С. Бойку взяти участь у засіданні Правління ІнАУ, яке відбудеться 27.09.2018 з метою інформування про мету та обсяги планованих досліджень на ринках послуг доступу до Інтернет та програмної послуги.

        

Визначити дату наступного засідання Комітету в офісі ІнАУ – 17.10.2018 о 10-30 год.

 

Рішення прийнято консенсусом.