Протокол засідання Комітету від 31.05.2018

ПРОТОКОЛ

засідання Комітету Інтернет Асоціації України

з питань доступу до інфраструктури телекомунікацій

 

31.05.2018 року                                                                                                               м. Київ

 

УЧАСНИКИ ЗАСІДАННЯ - Члени Комітету:

Пятніков Анатолій, ТОВ «ІТ Телесеть» - Голова Комітету;

Підгорний Володимир, ТОВ «Адамант»;

Кузява Анатолій, ТОВ «Воля-кабель».

 

Інші учасники засідання:

Дудник Світлана, ІнАУ;

Сивоглаз Андрій, ТОВ «НВО «Інформаційні технології».

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ:

     1. Щодо направлення ПАТ «Укртелеком» додаткових угод до договорів про надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку, якими пропонується встановити неустойки і штрафи (звернення члена ІнАУ ТОВ «Телекомунікаційна компанія», м. Львів).

     2. Щодо необґрунтованої відмови у видачі технічних умов та наданні креслень траси прокладання волоконно-оптичного кабелю в кабельній каналізації КОФ ПАТ «Укртелеком» у м. Тетіїв (звернення члена ІнАУ ПП «Мережа», м. Біла Церква Київської область).

     3. Щодо звернення члена ІнАУ ТОВ «ВОЛИНСЬКІ ОПТИЧНІ МЕРЕЖІ» (член ІнАУ, м. Луцьк) на дії ОСББ «Атлант Луцьк», ОСББ «Атлант Луцьк 1».

 

РІШЕННЯ:

 

1. Рекомендувати Правлінню ІнАУ підтримати пропозицію Комітету про направлення до ПАТ «Укртелеком» запрошення для проведення робочої зустрічі з метою обговорення умов, зокрема, про встановлення неустойки і штрафу, тощо у проектах додаткових угод до договорів про надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку, направлених ПАТ «Укртелеком» до операторів телекомунікацій, в т.ч. учасників ІнАУ, у травні п.р.

Орієнтовна дата проведення зустрічі - до 20.06.2018. Після узгодження дати, запросити до участі у роботі представників НКРЗІ.

2. У зв’язку з цим, рекомендувати Правлінню ІнАУ підтримати пропозицію Комітету щодо інформування учасників ІнАУ шляхом направлення через електронну розсилку інформації про:

1) можливість проведення робочої зустрічі представників ІнАУ та ПАТ «Укртелеком» з питання направлення операторам телекомунікацій проектів додаткових угод до договорів про надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку;

2) для формування вичерпного переліку питань, які можуть бути розглянуті у ході зустрічі, запропонувати учасникам ІнАУ надати власні пропозиції та інформацію про наявність проблемних ситуацій із зазначеного питання;

3) рекомендувати учасникам ІнАУ, до проведення робочої зустрічі представників ІнАУ та ПАТ «Укртелеком», утриматись від підписання додаткових угод до договорів про надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку, зокрема, в частині прийняття на себе зобов’язань по сплаті додаткових розмірів неустойки за кожен місяць порушення, у тому числі неповний, у разі порушення замовником максимального строку знаходження додаткової муфти в оглядовому пристрої (кабельному колодязі зв’язку (ККЕ) та штрафу за кожну ділянку кабелю, виявлену без договірних відносин з ПАТ «Укртелеком», інше.

3. За результатом розгляду звернення ПП «Мережа» на дії ПАТ «Укртелеком», як один із варіантів врегулювання спору, пов’язаного із отриманням технічних умов на прокладання кабелю зв’язку в ККЕ, рекомендувати направити звернення до НКРЗІ та в копії до ПАТ «Укртелеком».

Інформацію щодо ймовірних порушень з боку ПАТ «Укртелеком» надати до учасника ІнАУ в робочому порядку.

4. За результатом розгляду звернення ТОВ «ВОЛИНСЬКІ ОПТИЧНІ МЕРЕЖІ» на дії ОСББ «Атлант Луцьк», ОСББ «Атлант Луцьк 1» встановлено недостатність наданої інформації для надання консультаційної допомоги, направленої для врегулювання спірного питання для розміщення телекомунікаційних мереж.

У зв’язку з цим запропонувати ТОВ «ВОЛИНСЬКІ ОПТИЧНІ МЕРЕЖІ» надати до Комітету додаткову наявну інформацію та копії документів, після чого повернутись до розгляду зазначеного питання на найближчому засіданні Комітету.

 

Рішення прийнято консенсусом.