Рада бізнес-омбудсмена та АМКУ взяли в роботу скаргу ІнАУ по перешкодам у роботі провайдерів м.Запоріжжя

ІнАУ отримала підтвердження від Ради бізнес-омбудсмена щодо взяття в роботу скарги ІнАУ на дії управителів багатоквартирних будинків у м. Запоріжжі та дії Запорізької міської ради при доступі до житлових багатоквартирних будинків та допоміжних приміщень, де розміщені телекомунікаційні мережі та обладнання, з метою надання телекомунікаційних послуг споживачам.

 

Йдеться про звернення ІнАУ: Лист № 52 від 06.04.2018 бізнес-омбудсмену в Україні щодо скарги на дії виконавчого комітету Запорізької міської ради та управителів будинків та додаткові матеріали, які Асоціація надала після направлення скарги по ситуації в Запоріжжі.

 

Розгляд буде стосуватись можливого вчинення корупційних діянь та/або інших порушень законних інтересів суб’єктів підприємництва внаслідок дій або бездіяльності з боку органів органів місцевого самоврядування м. Запоріжжя та суб’єктів господарювання, що перебувають у сфері їх управління, та їхніх посадових осіб.

 

Раніше була отримана відповідь АМКУ з цього ж питання: Лист № 112 від АМКУ 17.04.2018 щодо розгляду звернення стосовно ймовірних ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції в діях управителів багатоквартирних будинків у м. Запоріжжя

 

Це відповідь на лист ІнАУ: Лист № 38/1-2 від 15.03.2018 АМКУ щодо ймовірних ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції в діях управителів багатоквартирних будинків у м. Запоріжжя, яким ми просили АМКУ сприяти припиненню Управителями будинків у м.Запоріжжі дій, які полягають у вимогах укладати договори, умови яких суперечать Закону про доступ та законодавству у сфері телекомунікацій.

 

Запорізьке тервідділення АМКУ у своїй відповіді повідомляє, що були надіслані вимоги до Управителів будинків у м.Запоріжжі. Після отримання відповідей будуть здійснюватися відповідні заходи.

Від одного з управителів вже надійшла відповідь на цю вимогу АМКУ, де повідомляється, що ним не створюються перешкоди операторам у доступі до житлових будинків.