Протокол засідання Комітету від 13.04.2018

ПРОТОКОЛ

засідання Комітету Інтернет Асоціації України

з питань доступу до інфраструктури телекомунікацій

 

13.04.2018 року                                                                                                               м. Київ

 

 

УЧАСНИКИ ЗАСІДАННЯ:

 

Пятніков Анатолій, ТОВ «ІТ Телесеть» - Голова Комітету;

Хлюпін Ігор, ТОВ «Інтрафік»;

Федько Вадим, ТОВ «Ланет Телеком».

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ:

 

 1. Розгляд звернення ТОВ «ЛАН ТРЕЙС» з прохання надати інформаційний запит в ПрАТ «Київобленерго».
 2. Розгляд звернення ТОВ «Файберлінк» з проблемних питань доступу до БРМ в м. Гадяч Полтавської області (КП «Гадяч-Житло»).
 3. Щодо анкети ПАТ «Укртелеком» з питань поліпшення якості надання послуги доступу до ККЕ.
 4. Щодо опрацювання запиту ДП «УАРНЕТ».
 5. Інші питання:
 • розгляд листа Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 06.04.2018 № 66-02/38, отриманого за результатом розгляду звернення ІнАУ на дії ПАТ «Полтаваобленерго»;
 • розгляд проекту Методики визначення плати за доступ до елементів інфраструктури об’єкта електроенергетики, розміщеного на сайті Міненерговугілля України 12.03.2018.

 

 РІШЕННЯ:

 

 1. За результатом розгляду звернення ТОВ «ЛАН ТРЕЙС» рекомендувати Правлінню ІнАУ направити листи до 1) ПрАТ «Київобленерго» та в копії керуючій компанії «ВС Енерджі Інтернейшнл Україна» про можливі порушення при організації доступу до об’єктів електроенергетики з метою розміщення телекомунікаційних мереж; 2) Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та НКРЕКП з метою звернути увагу про невиконання окремими обленерго вимог Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж» (далі – Закон про доступ); 3) ініціаторам Закону про доступ з інформацією про випадки невиконання окремими обленерго вимог цього Закону.
 2. Адміністрації ІнАУ додатково звернутись до ТОВ «Файберлінк» з метою отримання додаткової інформації, необхідної для розгляду звернення, та продовжити розгляд цього питання на наступному засіданні Комітету.
 3. Рекомендувати направити ІнАУ до ПАТ «Укртелеком» опрацьовану анкету щодо послуг доступу до ККЕ.
 4. Рекомендувати Правлінню ІнАУ підтримати пропозицію щодо направлення до НКРЗІ листа з проханням надати проект Правил надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку (оприлюднений 06.10.2017 на офіційному веб-сайті НКРЗІ) у редакції після опрацювання отриманих від громадськості пропозицій та зауважень до проекту зазначеного документу.
 5. Рекомендувати Правлінню ІнАУ підтримати пропозицію щодо направлення до Антимонопольного комітету України листа щодо повторного розгляду звернення ІнАУ від 05.02.2018 № 20, оскільки, є підстави вважати, що розгляд цього звернення здійснено неповно (зокрема, відсутня інформація щодо ймовірних порушень відносно ТОВ «Мега-Інет», інше).
 6. Рекомендувати Правлінню ІнАУ направити до Державної регуляторної служби України, НКРЗІ, Антимонопольного комітету України та в копії до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України листа з пропозицією при прийнятті рішення про погодження проекту Методики визначення плати за доступ до елементів інфраструктури об’єкта електроенергетики врахувати окремі зауваження та пропозиції, які ІнАУ направлялись до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України листом від 17.01.2018 № 8.

Рішення прийнято консенсусом.