Лист № 41 від 19.03.2018 УДЦР щодо процедури видачі УДЦР висновків щодо електромагнітної сумісності

Вихідні реквізити
Вих. № 41 від 19.03.2018
Відправник
ІнАУ, Інтернет Асоціація України
Отримувач
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР РАДІОЧАСТОТ»

 

Генеральному директору

Українського державного центру радіочастот

Корсуну В.І.

проспект Перемоги, 151, м. Київ,

03179

Вих. № 41

від 19 березня 2018 р.

 

Шановний Володимире Івановичу!

Інтернет Асоціація України (далі - ІнАУ), яка об’єднує понад 190 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій України, значна частина яких є ліцензіатами використання радіочастотного ресурсу України, висловлює Вам свою повагу і звертається з наступним.

У зв’язку з тим, що для смуг радіочастот 5,6-5,7 ГГц при розрахунку ЕМС потрібні погодження з Генеральним штабом Збройних Сил України, це суттєво затягує термін отримання висновку.

Свого часу, а саме, у 2010 році (лист від 08.06.2010 № 97) ІнАУ зверталась до УДЦР з пропозицією про сприяння у вирішенні питання видачі УДЦР висновків щодо електромагнітної сумісності у смузі 5,2-5,3 ГГц у стислі строки у погодженні запланованих частотних присвоєнь.

Ми маємо зацікавленість у прискоренні розвитку мереж безпроводового доступу також у смузі радіочастот 5,6-5,7 ГГц. Проте, наявність саме механізму погодження з Генеральним штабом Збройних Сил України, як уповноваженого радіочастотного органу системи спеціальних користувачів, у погодженні запланованих частотних присвоєнь, знижують попит серед операторів щодо подальших дій з отримання висновків, дозволів, та навіть ліцензій на користування РЧР України.

Оскільки, використання частот у смузі 5,6-5,7  ГГц є досить очікуваним і необхідним для суб’єктів ринку телекомунікацій, просимо Вас сприяти у вирішенні питання видачі УДЦР висновків щодо електромагнітної сумісності у стислі строки. А у випадках, коли протягом цього строку будуть відсутні погодження спеціальних уповноважених органів, надавати такі дозволи суб’єктам господарювання без таких погоджень із спеціальною приміткою про це та вимогою усунути наступні висловлені зауваження, у разі необхідності.

Будемо вдячні за розуміння і конструктивну підтримку учасників ринку телекомунікацій.

 

З повагою

Голова Правління Інтернет Асоціації України                                        О. Федієнко