Протокол засідання Комітету від 25.07.2017

Протокол засідання Бюджетного комітету ІнАУ

 

 

Від 25.07.2017 р.                                                                                                     м. Київ

 

Учасники засідання:

Голова Комітету:

Д.Сизов

Члени комітету

І.Малишко

В.Куковський

Н.Підмогильна

Ю.Прибора

У засіданні Комітету беруть участь члени комітету (5),

що складає повний склад Комітету.

Засідання Комітету вважається правомочним

розглядати всі питання порядку денного.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Розгляд звіту про виконання бюджету ІнАУ за 2-й квартал 2017 р.

2. Розгляд звіту про виконання бюджету ДП «УкрМОТ» за 2-й квартал 2017 р.

 

РІШЕННЯ

1.  Розгляд звіту про виконання бюджету ІнАУ за 2-й квартал 2017 р.

Ухалили:

Довести до відома Правління ІнАУ, що аналіз надходжень і фактичного використання бюджетних коштів ІнАУ по напрямках, визначених у бюджеті ІнАУ, встановив, що надходження і використання бюджетних коштів ІнАУ впродовж 2 кварталу 2017 р. відбулось відповідно до статей і в рамках видатків, затверджених 24 З’їздом ІнАУ.

 

2 Розгляд звіту про виконання бюджету ДП «УкрМОТ» за 2-й квартал 2017 р.

Ухалили:

2.1. Довести до відома Правління ІнАУ, що аналіз надходжень і фактичного використання бюджетних коштів ДП «УкрМОТ» постатейно по напрямках, визначених у бюджеті ДП «УкрМОТ», встановив, що надходження і використання бюджетних коштів ДП «УкоМОТ» впродовж 2 кварталу 2017 р. відбулось відповідно до статей і в рамках видатків, затверджених Правлінням ІнАУ.

2.2. Адміністрації «ДП «УкрМОТ» взяти до уваги, що при загальній значній економії по статті «Адміністративні витрати» бюджету ДП «УкрМОТ» є перевишення витрат по окремим підстаттям цієї статті, а саме «Інформаційна підтримка сайту УкрМОТ», «Продовження доменів» та «Канцтовари», а також що при загальній економії по статті «Офісні витрати» є перевищення витрат по підстатті «вода, кава, цукор».

 

Всі рішення прийнято консенсусом.