ІнАУ на конкретному прикладі провела аналіз порушень і перешкод стосовно реалізації норм Закону «Про доступ..»

ІнАУ направила листа до парламенту: Лист №93 від 02.06.2017р. Голові Комітету з питань інформатизації та зв’язку щодо надання інформації про співпрацю операторів, провайдерів телекомунікацій з державними органами та органами місцевого самоврядування.

Це відповідь на Відкритий лист Комітету ВР з питань зв'язку профільним асоціаціям щодо застосування норм Закону про доступ до інфраструктури, в якому Комітет просить профільні асоціації невідкладно надати інформацію про поточну ситуацію щодо співпраці операторів, провайдерів телекомунікацій з державними органами та органами місцевого самоврядування стосовно реалізації положень зазначеного Закону, а також провести аналіз наявних перешкод стосовно реалізації норм Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж» № 1834-VIII.

У листі на конкретному прикладі (рішення міськради м. Ірпінь Київської обл.) приведено аналіз порушень і перешкод стосовно реалізації норм Закону «Про доступ..». Копія листа направлена Голові Ірпінської міської ради.