Печерський суд частково задовольнив скаргу ІнАУ на бездіяльність працівників Генпрокуратури

В листопаді минулого року ІнАУ направила Скаргу до Печерського  районного суду м. Києва на бездіяльність прокурора, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення: див. Лист №197 від 08.11.2016 до Печерського районного суду м.Києва - СКАРГА в порядку, передбаченому ст. 303 Кримінального процесуального кодексу України.

Печерський суд м. Києва прийняв ухвалу за цією справою: див. Лист №19 від 13.02.2017 Печерського районного суду м.Києва Ухвала щодо невнесення відомостей за заявою про вчинення криминального правопорушення.

Суд частково задовільнив скаргу ІнАУ і зобов’язав службову особу Генпрокуратури розглянути Заяву №179 від 12.10.2016 Генеральному прокурору України про вчинення кримінального правопорушення. В ній заявлено, що слідчим, який проводив вилучення обладнання на технічному майданчику члена ІнАУ компанії «В.О.К.С.», вчинено дії, які явно виходять за межі наданих йому прав та які містять ознаки кримінального правопорушення по ряду статей КК України.