Протокол засідання Комітету від 07.10.2016

ПРОТОКОЛ

 

Засідання Комітету Інтернет Асоціації України

з питань доступу до інфраструктури телекомунікацій

07.10.2016 р.                                                                                                             м. Київ

  

УЧАСНИКИ ЗАСІДАННЯ

1.       Пятніков Анатолій, ТОВ «ІТ Телесеть» - головуючий на засіданні Комітету;

2.       Арутюнян Олександр, ТОВ «Паутина. NET»;

3.       Дудник Світлана, ІнАУ;

4.       Кондратюк Володимир, ТОВ «НВК «Ромсат»;

5.       Оніщенко Дмитро, ТелПУ;

6.       Підгорний Володимир, ТОВ «Адамант»;

7.       Федько Вадим, ТОВ «Ланет Телеком».

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ

 

1.      Повторне опрацювання положень проекту Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж» (реєстраційний №4159 від 26.02.2016, доопрацьований 06.06.2016) за дорученням Правління ІнАУ (п. 4.1. протоколу від 28.09.2016) та з урахуванням пропозицій, наданих О. Гусєвим та В. Кондратюком.

2.      Заслуховування інформації Д. Оніщенка щодо подальших дій з огляду на ймовірне підвищення плати за доступ до інфраструктури з боку КП «Київжитлоспецексплуатація».

3.      Про необхідність та доцільність зустрічі між операторами, провайдерами телекомунікацій та ОСББ з питань укладення договорів сервітуту з питань розміщення телекомунікаційних мереж.

 

РІШЕННЯ

1.      За результатом додаткового опрацювання положень проекту Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж», надати до Верховної Ради України, в доповнення до листа №167 від 28.09.2016, пропозиції в частині уточнення термінів «будинкова розподільна мережа», «технічні умови з доступу», «проектна документація». Рекомендувати Правлінню ІнАУ підтримати опрацьовані Комітетом пропозиції  до законопроекту та направити листа до Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку.

2.      Доручити Оніщенку Д. з’ясувати питання необхідності та стану публічного обговорення проекту Методики розрахунку плати за розміщення радіопередавального обладнання при використанні інфраструктури об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Києва для узгодження дій ІнАУ щодо недопущення підвищення вартості плати з доступ до інфраструктури.

3.      Провести окреме найближче засідання Комітету ІнАУ з питань доступу до інфраструктури телекомунікацій з обговорення проблемних питань, пов’язаних з діяльністю КП «Київжитлоспецексплуатація».

4.      Проведення зустрічі між операторами, провайдерами телекомунікацій та ОСББ з питань укладення договорів сервітуту на сьогодні є передчасним. Детальне обговорення питань щодо шляхів взаємодії із ОСББ з питань розміщення телекомунікаційних мереж  винести на розгляд найближчого засідання Комітету ІнАУ з питань доступу до інфраструктури телекомунікацій.

Рішення прийнято консенсусом.

 

 

Прикріплені файли