Лист №175 від 10.10.2016 Старшому слідчому з ОВС 3 відділу 1 управління досудового розслідування ГСУ СБ України щодо повернення серверного обладнання ТОВ "В.О.К.С."

Відправник
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

 

Старшому слідчому з ОВС

3 відділу 1 управління досудового розслідування ГСУ СБ України

Шевченко С.В.

01034, м. Київ, вул. Володимирська, 33

 

 

 

Вих. №175

від «10» жовтня 2016 року

Пане слідчий!

Інтернет Асоціація України (далі - ІНАУ), яка об'єднує понад 180 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій України, звертається до Вас з наступним.

20.09.2016 року у приміщеннях за адресою: м. Київ, вул. Кирилівська, 132, які належать ТОВ «В.О.К.С.» на праві володіння та користування відповідно до договору №1926 від 26.06.2015 р. (копія Договору додається), співробітниками СБУ було проведено обшук та вилучено серверне обладнання, яке належить ТОВ «В.О.К.С.» (список серверного обладнання додається).

Згідно зі ст. 168 КПК України тимчасове вилучення електронних інформаційних систем або їх частин, мобільних терміналів систем зв’язку для вивчення фізичних властивостей, які мають значення для кримінального провадження, здійснюється лише у разі, якщо вони безпосередньо зазначені в ухвалі суду. Законний порядок доступу до серверного обладнання встановлений ст. 159 КПК України, а саме: тимчасовий доступ до електронних інформаційних систем або їх частин, мобільних терміналів систем зв’язку здійснюється шляхом зняття копії інформації, що міститься в таких електронних інформаційних системах або їх частинах, мобільних терміналах систем зв’язку, без їх вилучення.

На сьогодні ТОВ «В.О.К.С.» та інші компанії, діяльність яких пов’язана та напряму залежить від роботи вилученого серверного обладнання, вже несуть суттєві збитки через зупинку роботи серверів, а їх клієнти відчувають незручності.

З метою якнайшвидшого повернення серверного обладнання ТОВ «В.О.К.С.» Інтернет Асоціація України пропонує Вам надати необхідну кількість накопичувачів на жорстких магнітних дисках необхідної ємності (надалі – Накопичувачі) для копіювання даних, що містяться на вилученому серверному обладнанні.

Просимо Вас надати інформацію стосовно кількості накопичувачів та їх загальної ємності, а також про місце та час, коли Ви будете в змозі отримати вказані Накопичувачі. Після отримання такої інформації передача накопичувачів буде здійснена нами в найкоротші строки.

 

Контакти для зв’язку:

Виконавчий директор ІНАУ В.В. Куковський

Телефон: +38 (067) 502 09 88

E-mail: dir@inau.org.ua

 

Павлюківський С.М.

Телефон: +38 (097) 982 09 96

E-mail: s.pavlyukivskiy@gmail.com

 

Додатки:

1.    Копія Договору №1926 про передачу майна територіальної громади м. Києва від 26.06.15 р.;

2.    Список вилученого серверного обладнання.

 

 

З повагою,

 

Виконавчий директор

Інтернет Асоціації України                      _______________________                  В. Куковський