В українській Вікіпедії опублікований список найпопулярніших у минулому місяці статей

 <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

Всі три перші позиції у списку пов'язані з президентськими виборами 25 травня, а серед 75 найпопулярніших статей три статті пов'язані з пісенним конкурсом Євробачення.

Серед найпопулярніших сучасників — Петро та Олексій Порошенки, Олег Ляшко, Дмитро Ярош, Анатолій Гриценко, Леся Оробець, Вадим Рабінович, Ольга Богомолець, Леонід Труханов, Юлія Тимошенко, Віктор Янукович, Володимир Путін та інші. 

Не втрачається інтерес і до історичних осіб, серед яких Степан Бандера, Тарас Шевченко, Володимир Винниченко, Вільям Шекспір.

Характерно для нинішнього часу, що до списку найцікавіших потрапили статті про бронетранспортер БТР-4 (Нова), артилерійську установку 2С9 «Нона» та Донецьку область.

Найпопулярнішими містами були Київ і Львів, країнами — Україна, США, Росія, Німеччина.

Такі списки демонструють зростання чи зменшення інтересу українського суспільства до тих чи інших суспільних тем.

До цікавих висновків можна дійти порівнюючи останні списки з попередніми.

Один з таких висновків — українці перестали цікавитися федералізацією. Про це свідчить статистика відвідування однойменної статті в українській Вікіпедії. Ще у квітні, за числом переглядів стаття «Федералізація» була п’ятою за популярністю із показником у майже 40 000 переглядів. У травні ця стаття навіть не потрапила до списку 200 найпопулярніших.