Лист № 292 від 10.11.2011 р. Голові НКРЗ п. Яцуку П.П. щодо надання пропозиції з метою внесення змін до "Положення про надання висновків щодо електромагнітної сумісності та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів"

Відправник
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Голові Національної комісії з питань регулювання зв’язку України

п. Яцуку П.П.

<?xml:namespace prefix = st1 ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags" />03110, м. Київ, вул. Солом’янська, 3

 

 

 

 

 

Вих. № 292

від 10.11.2011.р.

 

 

 

Щодо надання  пропозиції з метою внесення змін до

«Положення про надання висновків щодо електромагнітної сумісності

та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів»

 

            Шановний Петро Петровичу!

Користуючись нагодою, висловлюємо свою повагу Вам та очолюваній Вами Національній комісії з питань регулювання зв’язку України та звертаємось до Вас з приводу наступного.

Рішенням НКРЗ №618 від 03.11.2011 р. було взято за основу проект рішення «Про затвердження змін до рішення НКРЗ від 12.08.2005 № 46» (далі - Проект), яким визначається порядок проведення робіт з надання УДЦР висновків щодо електромагнітної сумісності (ЕМС) та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів (РЕЗ). Наразі відбувається громадське обговорення Проекту.

З метою удосконалення процедурних питань подачі заяв на отримання дозвільних документів та забезпечення можливості тестового включення абонентської станції радіодоступу просимо Вас про внесення доповнень до цього Проекту.

1. Статтю 2 Проекту («Терміни та їх визначення») доповнити такими абзацами:

Абонентська станція радіодоступу – кінцеве обладнання, призначене для безпроводового доступу до телекомунікаційної мережі загального користування із використанням радіотехнології «широкосмуговий радіодоступ» або «мультисервісний радіодоступ»;

Тестове включення абонентської станції радіодоступу – включення оператором телекомунікації, який має відповідну ліцензію на користування радіочастотним ресурсом України, абонентської станції радіодоступу для її перевірки і настройки, експериментальне визначення забезпечення необхідної якості зв'язку і умов виконання ЕМС з іншими РЕЗ у місці розташування та/або зоні використання.

2. Пункт 4.1.1 Проекту доповнити таким абзацом:

Оператор телекомунікацій може протягом 30 календарних днів від дати реєстрації в УДЦР (Філії) його заяви про видачу дозволу на експлуатацію абонентської станції радіодоступу проводити тестове включення абонентської станції радіодоступу за умов:

- відповідності параметрів абонентської станції радіодоступу, визначеним у Реєстрі радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, що можуть застосовуватися на території України в смугах радіочастот загального користування;

- виконання ЕМС з іншими РЕЗ у місці її розташування та/або зоні використання.

 

 

 

З повагою,

Голова Правління

Інтернет Асоціації України                                                               Т. Попова