Рішення Правління щодо затвердження рішень Комітету ІнАУ з питань доступу до інфраструктури телекомунікацій

Рішення

Правління ІНТЕРНЕТ АСОЦІАЦІЇ  УКРАЇНИ

 

Щодо затвердження рішень Комітету ІнАУ з питань доступу

до інфраструктури телекомунікацій

 

28.12.2021 р.                                                                                                                               м. Київ

 

В результаті опитування членів Правління Інтернет Асоціації України шляхом голосування в електронній розсилці «Board» ухвалено рішення:

 

1.1.     Підтримати позовну заяву ТОВ «ІТ ТЕЛЕСЕТЬ» до КП ШЕУ Шевченківського району м. Києва щодо зобов’язання укласти договір з доступу до лінійних споруд зв’язку відповідно до вимог законодавства.

1.2.     Оскільки проблема відмови в укладенні договорів з доступу до лінійних споруд зв’язку з боку КП ШЕУ Шевченківського району м. Київ має системний характер, звернутись до Членів ІнАУ з пропозицією збору добровільних цільових внесків з метою підтримання позовної заяви ТОВ «ІТ ТЕЛЕСЕТЬ» до КП ШЕУ Шевченківського району м. Київ.

1.3.     У разі збору цільових внесків від Членів ІнАУ, доручити Виконавчому директору ІнАУ за узгодженням з позивачем укласти угоду з відповідним адвокатом про надання правової допомоги у підготовці, юридичному оформленню та супроводженню справи у суді.

1.4.     У разі потреби та після початку розгляду судової справи, підтримати ініціативу щодо залучення ІнАУ у якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог до предмету спору.

 

2.1. До наступного засідання робочої наради НКРЗІ щодо перегляду Граничних тарифів на надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку рекомендувати НКРЗІ зобов’язати АТ «УКРТЕЛЕКОМ», як суб’єкта, що має ознаки монопольного (домінуючого) становища на ринку надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку, оприлюднювати на власному вебсайті актуальну інформацію про роботи, які ним виконуються з утримання ККЕ, зокрема, про ремонти раніше збудованої ККЕ та нове будівництво ККЕ, а також про плани робіт на оновлення ККЕ на майбутній рік.

2.2. В разі ініціювання АТ «УКРТЕЛЕКОМ» підвищення Граничних тарифів на надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку звернутись до профільних асоціацій – ТелПУ, ТЕЛАС, АППК, з пропозицією розглянути питання щодо проведення альтернативного дослідження з визначення собівартості послуг із надання в користування ККЕ операторів телекомунікацій та співфінансування такого дослідження.

 

Результати голосування:

«за» - 7 членів Правління (О.Арутюнян, Я.Большакова, К.Жакун, М.Коміссарук, С.Лева, В.Мазур, А.Нагорнюк)

 

Голова Правління

ІНТЕРНЕТ АСОЦІАЦІЇ  УКРАЇНИ                                                                         О.Савчук