Листування

Дата Назва Відправник Отримувач
Лист № 13 від 26.02.2024 ДУ ЦІТ МВС УКРАЇНИ щодо доцільності впровадження додаткової звітності для постачальників ЕКМ/ЕКП ІнАУ, Інтернет Асоціація України ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ»
Листи № 103-125 від 26.04.2019 Головам обласних державних адміністрацій щодо відкликання листів про укладення договорів з доступу до мережі Інтернет ІнАУ, Інтернет Асоціація України Обласні державні адміністрації
Лист № 36 від 20.02.2019 КП «Київавтошляхміст» щодо виконання Закону про доступ ІнАУ, Інтернет Асоціація України КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО РЕМОНТУ І УТРИМАННЮ МОСТІВ І ШЛЯХІВ М.КИЄВА «КИЇВАВТОШЛЯХМІСТ»
Лист № 169 від 13.11.2018 КП «Київавтошляхміст» щодо дотримання законодавства у сфері доступу до інфраструктури об’єктів ККЕ з метою розташування технічних засобів телекомунікацій ІнАУ, Інтернет Асоціація України КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО РЕМОНТУ І УТРИМАННЮ МОСТІВ І ШЛЯХІВ М.КИЄВА «КИЇВАВТОШЛЯХМІСТ»