ІнАУ напрацювала рекомендації по застосуванню Закону, правил та методики щодо доступу до інфраструктури об’єкта будівництва.

З набуттям чинності Методики визначення плати за доступ до елементів інфраструктури об’єкта будівництва завершилось напрацювання и прийняття необхідних документів, які регламентують цей сегмент відповідно до Закону про доступ.

На засіданні Комітету ІнАУ з питань доступу до інфраструктури телекомунікацій була проаналізована поточна ситуація в цьому сегменті і схвалені відповідні рекомендації членам ІнАУ. Опрацьовані документи додаються:

  • «Рекомендації по застосуванню Закону, правил та методики щодо доступу до інфраструктури об’єкта будівництва» з бланками необхідних документів;
  • «Проблемні питання доступу».

 

Прийнято ряд рішень щодо кроків із захисту законних інтересів операторів телекомунікацій в сфері доступу до інфраструктури телекомунікацій.

Також розглянуті проблемні питання, які виникають у операторів при доступі до інфраструктури КП «Київавтошляхміст» та КП «Київміськсвітло». Для узагальнення і підготовки відповідних звернень ІнАУ звернулась до членів Асоціації з проханням надати інформацію щодо проблем при взаємодії з цими КП.