Протокол засідання Комітету від 29.11.2018

ПРОТОКОЛ

засідання Комітету Інтернет Асоціації України

з питань доступу до інфраструктури телекомунікацій

 

29.11.2018 року                                                                                                             м. Київ

 

 

УЧАСНИКИ ЗАСІДАННЯ:

 

Пятніков Анатолій, ТОВ «ІТ Телесеть» - Голова Комітету;

Арутюнян Олександр, ТОВ «Павутина.НЕТ»;

Ляшенко Володимир, ТОВ «УТГ»;

Марчук Антон, ТОВ «Ланет Нетворк»;

Нагорнюк Андрій, ТОВ «В.О.К.С»;

Підгорний Володимир, ТОВ «Адамант»;

Федієнко Олександр, ТОВ «IMК», Голова Правління ІнАУ.

 

ЗАПРОШЕНІ:

 

Лева Сергій, ТОВ «Ланет Телеком», Правління ІнАУ;

Дудник Світлана, ІнАУ;

Зайончковська Тетяна, ПАТ «Укртелеком»;

Новікова Євгенія, ПАТ «Укртелеком»;

Шевченко Тарас, ПАТ «Укртелеком»;

Мазунько Олександр, ТОВ «Трест Укртелебуд».

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ:

 

1. Обговорення проекту додаткової угоди про внесення змін до договорів про надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку ПАТ «Укртелеком».

2. Обговорення «Алгоритму дій Укртелеком та Замовника при виконанні позапланових експлуатаційних (аварійно-відновлювальних) робіт в кабельній каналізації електрозв’язку», розміщеного на офіційному веб-сайті ПАТ «Укртелеком».

3. Розгляд звернення ПП «Кремінь Альянс» на дії ПАТ «Полтаваобленерго» з питань використання інфраструктури електроенергетики для розміщення телекомунікаційних мереж.

 

РІШЕННЯ:

 

1. Продовжити обговорення проектів додаткових угод про внесення змін до договорів про надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку на наступному засіданні, яке відбудеться 13.12.2018 о 14:00 год.

2. Рекомендувати Правлінню ІнАУ підтримати пропозицію та направити до ПАТ «Укртелеком» та НКРЗІ  опрацьований Комітетом ІнАУ проект «Алгоритму дій Укртелеком та Замовника при виконанні позапланових експлуатаційних (аварійно-відновлювальних) робіт в кабельній каналізації електрозв’язку».

3. З аналізу листів від 21.11.2018 № 09/023-4010 та від 26.11.2018 № 075-3784, отриманих від КМДА на запит ІнАУ від 13.11.2018 № 171, фактично вбачається відмова в задоволенні запиту на інформацію, та, відповідно, порушення законодавства про доступ до публічної інформації.

У зв’язку з цим, рекомендувати Правлінню ІнАУ підтримати ініціативу Комітету та, у разі неотримання відповіді від Департаменту комунальної власності міста Києва, направити до КМДА повторний запит про надання наступної інформації:

- про виконання частини сьомої розділу VI Прикінцевих та перехідних положень Закону про доступ стосовно приведення рішень органу місцевого самоврядування у відповідність із Законом про доступ, зокрема, в частині розроблення рішень про встановлення плати за доступ до об’єктів будівництва та кабельної каналізації електрозв’язку комунальної власності та, за наявності, відміни раніше прийнятих рішень, що не відповідають вимогам Закону про доступ;

- надати копії прийнятих рішень на виконання частини сьомої розділу VI Прикінцевих та перехідних положень Закону про доступ або повідомити про рішення, які є чинними з питання розміщення телекомунікаційних мереж на об’єктах доступу комунальної власності (у разі розміщення таких рішень в мережі Інтернет, вказати веб-сайт).

Підготовку проекту листа доручити Адміністрації ІнАУ.

4. Рекомендувати Правлінню ІнАУ підтримати ініціативу Комітету та направити до КМДА запит про надання інформації щодо уповноважених у м. Київ суб’єктів, на балансі яких перебуває інфраструктура об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики, кабельної каналізації електрозв’язку, будинкової розподільної мережі комунальної власності, укладати з операторами, провайдерами телекомунікацій договори з доступу для розміщення телекомунікаційних мереж відповідно до Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж».

Підготовку проекту листа доручити Адміністрації ІнАУ.

5. Рекомендувати Правлінню ІнАУ підтримати ініціативу Комітету та направити звернення до Міненерго, НКРЕКП, НКРЗІ, Полтавського обласного територіального відділення (в копії до АМКУ) з метою зупинення неправомірних дій ПАТ «Полтаваобленерго» відносно ПП «Кремінь Альянс». Доручити Члену Комітету В.Ляшенку підготувати проекти листів.

6. Винести на розгляд Правління ІнАУ питання щодо можливості вступу у якості 3-ї особи при розгляді господарським судом Полтавської області справи за позовом ПП «Кремінь Альянс» до ПАТ «Полтаваобленерго». Доручити Члену Комітету В.Ляшенку підготувати та надати до Адміністрації ІнАУ необхідні документи.

 

Визначити дату наступного засідання Комітету в офісі ІнАУ 13.12.2018 о 14:00 год.

 

Рішення прийнято консенсусом.

 

Додаток:

  1. «Алгоритм дій Укртелеком та Замовника при виконанні позапланових експлуатаційних (аварійно-відновлювальних) робіт в кабельній каналізації електрозв’язку», розміщеного на офіційному веб-сайті ПАТ «Укртелеком» з пропозиціями ІнАУ;
  2. Проект таблиці узгоджень між ІнАУ та ПАТ «Укртелеком» умов додаткових угод до договорів про користування ККЕ (станом на 29.11.2018).