Лист №213 від 01.12.2015 ДССЗЗІ щодо проекту Наказу «Про затвердження Технічних вимог до технічних засобів та об'єктів телекомунікацій щодо граничної кількості кабельних муфт»

Відправник
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

 

Голові Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

Євдоченку Л.О.

 

 

 

 

 

Вих. №213

від «01» грудня 2015 року

 

Щодо проекту Наказу «Про затвердження Технічних вимог до технічних засобів та об'єктів телекомунікацій щодо граничної кількості кабельних муфт»

 

 

Шановний Леоніде Олександровичу!

 

Інтернет Асоціація України (далі - ІнАУ), яка об'єднує понад 180 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій України, засвідчує Вам свою повагу та звертається з наступним.

Адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України розроблено та опубліковано проект Наказу «Про затвердження Технічних вимог до технічних засобів та об'єктів телекомунікацій щодо граничної кількості кабельних муфт» (далі – проект Наказу).

В порядку громадського обговорення направляємо пропозиції та зауваження ІнАУ до проекту Наказу.

1. Пропонуємо внести зміни до п. 3 проекту Наказу, доповнивши його фразою «Дія цього наказу розповсюджується лише на кабельні муфти, встановлені після його офіційного опублікування».

2. Пропонуємо внести зміни до п. 3 та п.5 «Технічних вимог до технічних засобів та об’єктів телекомунікацій щодо граничної кількості кабельних муфт», які затверджуються проектом Наказу (див. Додаток).

 

 

Додаток: Пропозиції ІнАУ щодо змін до «Технічних вимог до технічних засобів та об’єктів телекомунікацій щодо граничної кількості кабельних муфт», які затверджуються проектом Наказу.

 

 

З повагою,

 

Голова Правління

Інтернет Асоціації України                                                                        О.Федієнко

 

 

Прикріплені файли
Долучення Size
Вихідний_№213_Додаток.docx 16.97 КБ