Листування

Дата Назва Відправник Отримувач
Лист № 68/1-2 від 02.07.2025 Мінцифри та НЦУ щодо неправомірних дій ОСББ «4 СЕЗОНИ» та вжиття заходів для забезпечення стабільної діяльності ТОВ «ЕМ АЙ АЙ ТІ», як постачальника ЕКП ІнАУ, Інтернет Асоціація України Міністерство цифрової трансформації України
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ОПЕРАТИВНО-ТЕХНІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ЕЛЕКТРОННИМИ КОМУНІКАЦІЙНИМИ МЕРЕЖАМИ УКРАЇНИ
ОБ'ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «4 СЕЗОНИ»
Лист № 47 від 08.04.2020 ТОВ «ІМК» щодо надання інформації на запит стосовно процедури укладення договорів з доступу з КП «Київміськсвітло» та інших питань застосування Закону про доступ ІнАУ, Інтернет Асоціація України ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІМК»
Лист № 114 від 27.07.2018 «Мега Лінк», ТОВ щодо дотримання принципів чесної конкуренції на ринку телекомунікаційних послуг ІнАУ, Інтернет Асоціація України ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Мега Лінк»