Савчук Олександр

 

 

Пропозиція щодо кандидатури на посаду Члена Правління ІнАУ

Трудова та громадська діяльність Савчука Олександра Михайловича

У 1997 р. закінчив з відзнакою Київський Міжнародний Університет Цивільної Авіації (КМУЦА) м. Київ за спеціальністю «Системи радіозв'язку» та у 2005 р. Міжнародний інститут бізнесу (МІБ) м. Київ, програма бізнес адміністрування (МВА) за спеціальністю «Фінанси».

У 2020 р. навчання в Професійній Асоціації Корпоративного Управління за програмою професійного розаитку членів рад директорів «Корпоративний директор».

З 1997 р. почав свою трудову діяльність з Військового факультету Національної Аграрної Академії.

З 1998 р. продовжив працю в ТОВ «Бартек» проектувальником структурованих кабельних систем.

З 1999 р. працював в ДП «Райхле і Де-Массарі Україна». Пройшов шлях від менеджера з продукції до Директора департаменту з продажу.

За період роботи приймав активну участь у реалізації багатьох проектів, зокрема таких як:

  • Створення маркетингового і фінансового бізнес-плану з відкриття торгового представництва компанії «Райхле і Де-Массарі АГ» в Росії (2005)
  • Учасник проекту розробки та впровадження CRM системи (SalesLogix) компанії «Райхле і Де-Массарі Україна» (2004-2005)
  • Керівник проекту розробки та впровадження системи електронного бізнесу компанії «Райхле і Де-Массарі Україна» (2001-2002)
  • Керівник проекту розробки та впровадження конфігуратора специфікацій обладнання компанії «Райхле і Де-Массарі Україна» (2004)
  • Створення 3-х денний програми навчання «Структуровані кабельні системи». Навчено більше 900 фахівців в Україні, Росії та Казахстані за 6 років.

 

У 2006 році Олександр Михайлович очолив Товариство з обмеженою відповідальністю «Атраком», яке визначило своєю місією «Розвиток інформаційної інфраструктури України для наступних поколінь».

Окрім основної діяльності, Савчук О.М. з квітня 2019 р. Член Правління ІнАУ, з серпня 2019 р. Заступник Голови Правління ІнАУ.

Відмінною рисою Савчука О.М. є його здатність слухати людей і прислухатися до пропозицій, але при цьому завжди останнє вирішальне слово залишається за ним, він не боїться нести відповідальність за прийняті рішення, здатний їх відстоювати і доводити до логічного завершення.

 

Савчук О.М. бере активну участь в суспільному житті. Колеги, партнери, клієнти поважають його за високий професіоналізм, прагнення домагатися поставлених цілей, впевненість у собі та повагу до оточуючих.