Правління ІнАУ прийняло рішення провести мітинг з вимогами виконання Закону України «Про доступ до об'єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж».

Доручення щодо проведення мітингу було дане Правлінню ІнАУ 26-м З’їдом ІнАУ у квітні цього року, після чого шляхом проведення опитування членів ІнАУ була визначена його дата.

Мітинг відбудеться 27 вересня 2019 року в 11:00 під будівлею КМДА за адресою Київ, Хрещатик 36.

Необхідність проведення мітингу зумовлена ігноруванням органами місцевого самоврядування Києва вимог Закону «Про доступ..» та ст. 31 Закону України «Про телекомунікації», а саме неприйняттям відповідних правил та методик на виконання цього закону, а також невиконанням вимог Закону з боку ряду комунальних підприємств, підпорядкованих київській владі.

ІнАУ отримала чергову відписку також на останній лист Голові КМДА (https://inau.ua/…/lyst-no-203-vid-02082019-golovi-kmda-shch…) з пропозицією провести робочу нараду за участі представників профільних асоціацій з питання врегулювання ситуації і попередженням, 
що, у разі ігнорування звернень ІнАУ залишає за собою право на проведення мітингу у відповідності до частини першої статті 39 Конституції України.

Правління ІнАУ закликає представників галузі до участі у мітингу і звертається до профільних асоціацій з пропозицією долучитись до підготовки і участі у мітингу.
Адміністрація ІнАУ отримала доручення відповідно до підпункту 3 пункту "б" частини першої статті 38 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні» та роз’яснення Міністерства Юстиції України від 26.11.2009 №1823-0-1-09-18 забезпечити направлення до КМДА заяви про проведення мітингу.

Напередодні мітингу відбудеться прес-конференція, про яку буде повідомлено окремо.