ІнАУ просить АМКУ припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції з боку Київради та КП Київавтошляхміст

ІнАУ направила звернення до Антимонопольного комітету України: Лист № 10 від 12.02.2020 АМКУ щодо порушення законодавства про захист економічної конкуренції в діях КП «Київавтошляхміст».

 

Впродовж 2018-2019 рр ІнАУ неодноразово вживала заходів, направлених на спонукання до виконання КП «Київавтошляхміст» вимог законодавства щодо забезпечення доступу до інфраструктури ККЕ для розташування технічних засобів телекомунікацій з метою надання операторами, провайдерами телекомунікацій. З листуванням із зазначеного питання можна ознайомитись на вебсайті ІнАУ https://inau.ua/doclist/out.

Проте, позитивних наслідків досі не вдалося досягти - КП «Київавтошляхміст» продовжує ігнорувати законодавство про доступ до інфраструктури, а Київрада до цього часу не прийняла визначених законом рішень.

 

Оскільки в цих діях (бездіяльності) вбачається порушення ст. 17 Закону України «Про захист економічної конкуренції», ІнАУ направляє до АМКУ заяву члена ІнАУ ТОВ «ІТ ТЕЛЕСЕТЬ» та просить сприяти якнайшвидшому та ефективному розгляду цієї заяви, а також вжити заходів, направлених на припинення бездіяльності Київською міською радою (Київською міською державною адміністрацією), яка містить ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції.