ІнАУ направила звернення щодо припинення порушень у сфері використання ККЕ ПАТ "Укртелеком"

З метою захисту інтересів членів ІнАУ у зв'язку з неправомірними вимогами ПАТ “Укртелеком” при наданні в користування ККЕ, а саме направлення філіями ПАТ «Укртелеком»  проектів додаткових угод до договорів про надання в користування ККЕ, якими передбачено сплату штрафу та неустойки у розмірах 5 тис. грн, направлені листи:

 

1. До НКРЗІ: Лист № 83 від 08.06.2018 Голові НКРЗІ щодо правомірності направлення ПАТ «Укртелеком» проектів додаткових угод до договорів про надання в користування ККЕ

Цим листом ІнАУ пропонує вжити відповідних заходів реагування, направлених на припинення порушень у сфері телекомунікацій ПАТ «Укртелеком».

 

2. До КМУ (та в копії до НКРЗІ): Лист № 84 від 08.06.2018 Прем'єр-міністру України щодо Правил надання в користування ККЕ

Цим листом ІнАУ пропонує прискорити роботу щодо прийняття Закону України «Про критичну інфраструктуру та її захист» та вжити заходів, направлених на запобігання порушення прав операторів телекомунікацій, які використовують ККЕ ПАТ «Укртелеком», та шляхом упередження негативних наслідків для операторів телекомунікацій у разі прийняття НКРЗІ рішення Про внесення змін до Правил надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку».