Дні електронних комунікацій – 2021 відбудуться в передмісті Києва з 27 по 30 травня

Інтернет Асоціація України (ІнАУ) і Асоціація правовласників та постачальників контенту (АППК) запрошують всіх постачальників телекомунікаційних послуг і контенту, експертів, вендорів, представників профільних державних установ на конференцію «Дні електронних комунікацій України» (скорочено – #ДЕК), яка відбудеться 27-30 травня 2021 року в готельному комплексі «Джинтама-Бриз» на березі Київського моря.

Захід організовано в форматі заміського бізнес-вікенду з метою обговорення найактуальніших питань галузі, напрацювання спільних рішень і стратегій по них, розширення кола ділових контактів та пошуку нових форматів співробітництва між учасниками.

Організатори подбали про безпеку в умовах пандемії коронавірусу: очні сесії відбуватимуться з дотриманням вимог щодо соціальної дистанції, більшість з них заплановано на свіжому повітрі. Паралельно з очним форматом буде організована онлайн-трансляція всіх доповідей, для тих учасників, хто не зможе приєднатися очно. Також для кожного присутнього передбачені захисні маски та антисептики.

Тематика цьогорічної зустрічі буде присвячена особливостям роботи бізнесу в умовах світової пандемії, викликам та способам протидії інформаційній агресії, обговоренню нових галузевих законодавчих ініціатив, реалізації цифрової трансформації в країні та іншим питанням.

Організатори ДЕК запрошують усіх зацікавлених осіб до участі, партнерства і співпраці з проведення заходу. Більше інформації про подію, контакти, початок реєстрації з 22 лютого 2021 року – за посиланням http://dek.org.ua/uk.

 

З огляду на епідемічну ситуацію, Правління ІнАУ рекомендує тим, хто ще не має імунітету до Covid-19, взяти участь в конференції онлайн.