9-й Форум з управління Інтернетом IGF-UA відбувся в рамках Днів українського Інтернету

28 вересня в київському UBI HALL відбувся 9-й Форум з управління Інтернетом IGF-UA.

Цього року IGF-UA пройшов в рамках Днів українського Інтернету: напередодні на цій же локації відбувся Молодіжний IGF.

ІнАУ виступила одним з організаторів Форуму разом з партнерами: Комісією з питань науки та ІТ УСПП, RIPE NCC, ISOC, IGF Supporting Association, ГО «Інтерньюз-Україна», ICANN. Підтримали захід Комітет Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку, проект Ради Європи Cybercrime Programme Office, МГО ЄМП. Медіапартнерами виступили Детектор Медіа, Громадське радіо, DOU.UA, Заборона, Internet.UA, Інтерфакс-Україна, Канал І-ua.tv.

Програма IGF-UA (див. тут ) охопила актуальні для української інтернет-спільноти теми: Свобода та безпека в Інтернеті; Кібербезпека; Медіа в епоху Інтернету; Питання DNS; Дитина онлайн: безпека і захист; Захист інтелектуальної власності в цифровому просторі; Україна і реформа європейського законодавства в сфері електронних комунікацій; Ризики сучасної ситуації на інтернет-ринку; Захист цифрових прав; Еволюція системи управління Інтернетом.

Відеоматеріали 9-го Форуму з управління Інтернетом IGF-UA та Молодіжного IGF-UA див. тут.

З презентаціями можна ознайомитися тут.

В Оргкомітеті триває робота з підготовки Звіту за підсумками Форуму. Він буде розміщений на веб-сайті IGF-UA, а також на сайті глобального IGF.