Із практики застосування Закону про доступ Одеським обласним територіальним відділенням АМКУ.

1. Адміністративна колегія Відділення надала рекомендації ТОВ «Данлін» та ТОВ НВП «ТЕНЕТ» припинити дії, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, шляхом здійснення заходів щодо забезпечення вільного доступу на ринок надання телекомунікаційних послуг суб’єктам господарювання, які мають намір надавати телекомунікаційні послуги, див.  http://www.amc.gov.ua/amku/control/ode/uk/publish/article/87345.

 

2. З метою припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції і умов, що їм сприяють, адміністративна колегія Відділення 05.03.2019 надала рекомендації виконавчому комітету Ізмаїльської міської ради Одеської області вжити заходи щодо припинення бездіяльності, див. http://www.amc.gov.ua/amku/control/ode/uk/publish/article/86883.

 

3. Адміністративна колегія Відділення 05.03.2019 надала рекомендації ТОВ «ЗАРС» в подальшій діяльності утриматись від дій, що можуть призвести до обмеження конкуренції на ринку доступу до об’єктів будівництва, будинкової розподільної мережі для розташування технічних засобів телекомунікацій на території м. Одеси та Одеської області, див. http://www.amc.gov.ua/amku/control/ode/uk/publish/article/86881.