Спільний лист №38 від 26.02.2016 АМКУ, Державній регуляторній службі України, НКРЗІ щодо проведення інвентаризації об’єктів телекомунікацій (електрозв’язку)

Відправник
ІнАУ, Інтернет Асоціація України
Отримувач
АМКУ, Антимонопольний комітет України
ДРСУ, Державна регуляторна служба України
НКРЗІ, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

ІНТЕРНЕТ АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНИ

УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ

Комісія з питань науки і ІТ

УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ОПЕРАТОРІВ ЗВ'ЯЗКУ “ТЕЛАС”

01034, м Київ, вул.О.Гончара,15/3,офіс 22

тел./факс: (044) 2782925

01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 34,

тел.: (044) 2783069, факс: (044) 2263152

01110, м. Київ,вул.Солом’янська,3,офіс 808

тел/факс: (044) 2489171, (044) 2489175

 

 

 

Голові Антимонопольного комітету України

ТЕРЕНТЬЄВУ Ю.О.

 

 

Голові Державної регуляторної служби України

Ляпіній К.М.

 

 

Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

Животовському О.М.

 

Вих. №38

від «26» лютого 2016 року

 

Щодо проведення інвентаризації

об’єктів телекомунікацій (електрозв’язку)

 

 

11.02.2015р. на пленарному засіданні Київської міської ради було прийнято рішення про доручення Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київради (КМДА) провести інвентаризацію об'єктів телекомунікації (електрозв'язку).

Відповідно до рішення, Департамент транспортної інфраструктури повинен провести інвентаризацію об'єктів телекомунікації (електрозв'язку), а саме: об'єктів взаємоз'єднання телекомунікаційних мереж, кабельної каналізації електрозв'язку, каналів електрозв'язку, каналів кабельної каналізації електрозв'язку, кінцевого обладнання, ресурсів телекомунікаційних мереж, споруд електрозв'язку, телекомунікаційних мереж та інших об'єктів телекомунікації (електрозв'язку), що належить до комунальної власності територіальної громади м. Києва, а також таких, що є безхазяйними, в порядку визначеному чинним законодавством України. Відповідну інвентаризацію необхідно здійснити впродовж 6 місяців.

Згідно вказаного рішення підприємства, установи, організації, незалежно від форм власності, що здійснюють діяльність на території столиці,

- мають протягом одного місяця надати Департаменту транспортної інфраструктури документи, що підтверджують право власності на зазначені об'єкти телекомунікації (електрозв'язку);

- надавати Департаменту допомогу при проведені інвентаризації об’єктів телекомунікацій (електрозв’язку), в т.ч. шляхом надання Департаменту необхідних документів та інформації, доступу для огляду відповідних об’єктів телекомунікацій.

Виконувати інші вимоги Департаменту, що стосуються проведення інвентаризації об’єктів телекомунікацій (електрозв’язку).

 

Просимо надати роз’яснення щодо кореспондування рішення Київради від 11.02.2016 р. «Про проведення інвентаризації об’єктів телекомунікації (електрозв’язку)» з чинним законодавством України в частині встановлення обов’язків до суб’єктів телекомунікацій надавати документи та інформацію, виконувати вимоги Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київради (КМДА). А також відповідність вказаного рішення Київради частини 8 ст.19 Господарського кодексу України, згідно якої забороняється вимагати від суб'єктів господарювання, відокремлених підрозділів юридичних осіб, виділених на окремий баланс, подання статистичної інформації та інших даних, не передбачених законом або з порушенням порядку, встановленого законом.

 

Голова Правління

Інтернет Асоціації України

 

 

О.Федієнко

Віце-президент УСПП,

Голова Комісії з питань науки та ІТ

 

 

І.Пєтухов

Голова ради Української асоціації

операторів зв'язку «Телас»

 

 

Л.Ошеров