Спільний лист №142 від 20.08.2015 щодо обговорення Методики розрахунку встановлення тарифу на розміщення суб’єктами господарювання телекомунікаційних мереж в житлових будинках

Відправник
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

 

 

 

 

АСОЦІАЦІЯ «ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНА ПАЛАТА УКРАЇНИ»

ІНТЕРНЕТ АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНИ

 

 

м. Київ,

б-р Лепсе, 5Г, 1 поверх

тел./факс: (044) 4011558

04053, м Київ,

вул. О. Гончара,15/3,офіс 22 тел./факс: (044) 2782925

 

 

 

вих № 142 від 20.08.2015

Київському міському голові

Кличку В.В.

вул. Хрещатик, 36, м. Київ, 01044

 

Постiйна комiсiя з питань транспорту та зв’язку

Київської міської ради

01044, м.Київ, вул.Хрещатик, 36

 

Копія: Директору КП «Київжитлоспецексплуатація»

Котляренко О.О.

01034. м. Київ, вул. Володимирська, 51-а

Щодо обговорення Методики

розрахунку встановлення тарифу на

розміщення суб’єктами господарювання

телекомунікаційних мереж в житлових будинках.

 

Шановний Віталію Володимировичу!

 

На виконання протоколу № 1 засідання постійної комісії Київської міської ради з питань транспорту та зв’язку від 05 лютого 2015 року, а також за результатами засідання «Круглого столу» щодо розробки технічного завдання для єдиної Методики розрахунків тарифу на доступ операторів телекомунікацій до об’єктів комунальної власності в м. Києві від 15.04.2015, КП «Київжитлоспецексплутатація» ведеться розробка Методики розрахунку встановлення тарифу на розміщення суб’єктами господарювання телекомунікаційних мереж в житлових будинках.

Колективними листами Телекомунікаційної палати України, Інтернет асоціації України та Українського союзу промисловців і підприємців (копії додаються) надсилалися пропозиції до технічного завдання для вказаної вище Методики та висловлювалася готовність щодо участі в робочій групі з її опрацювання.

Також, пропонувалось прийняти за основу розроблені авторським колективом Київського національного університету імені Тараса Шевченка Методичні рекомендації щодо визначення періодичної плати за сервітут об’єкта житлової нерухомості для розміщення телекомунікаційних мереж.

Будемо вдячні за надану інформацію щодо врахування надісланого нами технічного завдання до Методики (на стадії її розробки) та про залучення до робочої групи представників Антимонопольного комітету України.

Звертаємо увагу, що Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації розроблено та схвалено рішенням від 21.07.2015 № 375 проект Закону України «Про доступ до інфраструктури об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики для розвитку телекомунікаційних мереж».

 

Статтею 20 вказаного законопроекту планується врегулювати питання оплати за доступ до елементів інфраструктури об’єктів всіх форм власності для розташування технічних засобів телекомунікацій, а тому вважаємо, що вказану Методику на перспективу необхідно опрацьовувати з урахування положень законопроекту

Наголошуємо на тому, що ми зберігаємо  зацікавленість у співпраці з вказаного питання, і тому просимо повідомити про час та місце проведення громадських слухань (обговорень) положень Методики.

 

Сподіваючись на плідне співробітництво органів міської влади та підпорядкованих їй комунальних підприємств з представниками галузі, просимо Вас надати нам письмову відповідь на наші пропозиції.

 

Додатки: на 6 арк.. в 1 прим.

 

З повагою

 

 

Директор Асоціації

«Телекомунікаційна палата України                                  К.Гріцак

 

 

 

Голова Правління

Інтернет Асоціації України                                                  О. Федієнко

 

 

 

 

 

 

 

Прикріплені файли
Долучення Size
№_1464-1_від_15_12_2014р_.pdf 1.51 МБ