Рішення Правління щодо затвердження рішень Комітету ІнАУ з питань доступу до інфраструктури телекомунікацій

Рішення

Правління ІНТЕРНЕТ АСОЦІАЦІЇ  УКРАЇНИ

 

Щодо затвердження рішень Комітету ІнАУ з питань доступу до інфраструктури телекомунікацій

 

16.11.2021 р.                                                                                                                           м. Київ

 

В результаті опитування членів Правління Інтернет Асоціації України шляхом голосування в електронній розсилці «Board» ухвалено рішення:

 

1. Прийняти до складу Комітету – Шило Олександра Миколайовича, ТОВ «ЛОКАЛНЕТ».

2. Внести зміни до Положення про Комітет ІнАУ з питань доступу до інфраструктури телекомунікацій, якими передбачити:

•          обов’язковість щорічних виборів Голови Комітету;

•          діяльність Комітету не поширюється на врегулювання спорів, які виникають виключно між Членами ІнАУ;

3. З метою з’ясування проблемних питань у членів ІнАУ у господарських взаємовідносинах з КП ШЕУ Шевченківського району Києва щодо доступу до лінійних споруд зв’язку при користуванні ККЕ ПАТ «УКРТЕЛЕКОМ» направити звернення до Членів ІнАУ з пропозицією надати інформацію про існуючі проблеми, як саме права та законні інтереси порушено, як вирішилось це питання, чи укладено договори з доступу, хто був ініціатором, хто був ініціатором укладення договору з доступу (замовник чи власник (володілець) інфраструктури та чи були відмови в укладенні договору з доступу.

4. Направити до НКРЗІ листа після отримання документів з питання підвищення ПАТ «УКРТЕЛЕКОМ» Граничних тарифів на надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку та їх ретельного аналізу. Одночасно звернути увагу НКРЗІ на існування проблем у користуванні ККЕ, відсутність покращення умов надання послуги за останні періоди.

5. З метою з’ясування існуючих проблем при користуванні ККЕ ПАТ «УКРТЕЛЕКОМ» звернутись до членів ІнАУ з пропозицією повідомити про існуючі в них проблеми у користуванні ККЕ у період 2020-2021 рр., чи вирішено ці питання, і як ці питання вирішувались. Інформацію надати у розрізі конкретних прикладів та ситуацій.

6. З метою з’ясування існуючих проблем з питань доступу до інфраструктури для розміщення телекомунікаційних мереж звернутись до Членів ІнАУ з питання доцільності та їх готовності участі у мітингу з вимогою якнайшвидшого вирішення на законодавчому рівні проблемних питань доступу до інфраструктури об’єктів доступу. Одночасно звернути увагу на недоцільність залучення у мітингу сторонніх осіб, тобто не операторів, провайдерів телекомунікацій.

 

Результати голосування:

«за» - 7 членів Правління (О.Арутюнян, Я.Большакова, К.Жакун, М.Коміссарук, С.Лева, А.Нагорнюк, О.Савчук)

 

Голова Правління

ІНТЕРНЕТ АСОЦІАЦІЇ  УКРАЇНИ                                                                                                                 О.Савчук