Рішення Правління щодо захисту законних інтересів членів ІнАУ у питаннях, пов’язаних з застосуванням Закону України «Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав»

Рішення

Правління ІНТЕРНЕТ АСОЦІАЦІЇ  УКРАЇНИ

 

Щодо захисту законних інтересів членів ІнАУ у питаннях, пов’язаних з застосуванням Закону України

«Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав»

 

 

21.07.2020 р.                                                                                                                                                                    м. Київ

 

«Зі змінами відповідно до рішення Правління ІнАУ від 30.07.2020 р., п. 3.2.2 Протоколу засідання Правління ІнАУ від 30.07.2020 р.»

 

В результаті опитування членів Правління Інтернет Асоціації України шляхом голосування в електронній розсилці «Board» ухвалено рішення:

 

1. Доручити Виконавчому директору ІнАУ укласти Договір про надання юридичних та консультаційних послуг з Гузієм Дмитром Миколайовичем з питань, пов’язаних з застосуванням Закону України «Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав» та проведенням конкурсу на визначення акредитованої організації в сфері «кабельної ретрансляції об’єктів авторського права і (або) суміжних прав, крім прав організацій мовлення щодо їхніх власних програм (передач) мовлення», на суму 8784 грн (проект Договору додається). На виконання даного Договору погодити виділення 8784 грн з резервного фонду Правління.

 

2. В разі необхідності подальшого залучення коштів для захисту законних інтересів членів ІнАУ у питаннях, пов’язаних з застосуванням Закону України «Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав» та проведенням конкурсу на визначення акредитованої організації в сфері «кабельної ретрансляції об’єктів авторського права і (або) суміжних прав, крім прав організацій мовлення щодо їхніх власних програм (передач) мовлення», звернутись до зацікавлених членів ІнАУ щодо збору цільових членських внесків, включно з поверненням суми 8784 грн до Резервного фону Правління.

 

Результати голосування:

«за» - 5 членів Правління (К.Жакун, А.Соломаха, М.Тульєв, О.Савчук, С.Лева)

 

 

Голова Правління

ІНТЕРНЕТ АСОЦІАЦІЇ  УКРАЇНИ                                                                                                 А.Пятніков