Рішення Правління щодо укладання угоди з питань, пов’язаних з застосуванням Закону України «Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав»

Рішення

Правління ІНТЕРНЕТ АСОЦІАЦІЇ  УКРАЇНИ

 

 

Щодо укладання угоди з питань, пов’язаних з застосуванням Закону України

«Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав».

 

14.09.2020 р.                                                                                                                           м. Київ

 

В результаті опитування членів Правління Інтернет Асоціації України шляхом голосування в електронній розсилці «Board» ухвалено рішення:

 

1. Погодити виділення 11 100 грн з резервного фонду Правління на укладання угоди з відповідним адвокатським об'єднанням щодо надання юридичних та консультаційних послуг з питань, пов’язаних з застосуванням Закону України «Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав».

2. Доручити К.Жакуну і адміністрації ІнАУ підготувати для затвердження Правління проект договору з відповідним адвокатським об’єднанням.

 

Результати голосування:

«за» - 6 членів Правління (О.Савчук, М.Тульєв, К.Жакун, В.Мазур, А.Соломаха, О.Глущенко)

 

 

Голова Правління

ІНТЕРНЕТ АСОЦІАЦІЇ  УКРАЇНИ                                                                                             А.Пятніков