Письмо ИнАУ Председателю Комитета ВРУ по вопросам строительства, транспорта, жилищно-коммунального хозяйства и связи

17.03.2003
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Голові Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства і зв'язку

пану Пустовойтенко В.П.

 

Шановний Валерію Павловичу!

Правління Інтернет асоціації України вважає доцільним та корисним тісне співробітництво з профільним комітетом Верховної Ради України  з питань будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства і зв'язку.

Тісна співпраця під час обговорення законопроекту "Про телекомунікації", на наш погляд, має бути розвинена в постійну співпрацю з найболючіших питань сучасного стану українських телекомунікацій. Найважливішою складовою такої співпраці має стати взаємний обмін інформацією, насамперед про порушення діючого законодавства України, безконтрольне зловживання монопольним становищем на ринку телекомунікацій, недоліки державного тарифного регулювання, та про деякі інші питання.

В додатку надаємо матеріали з двох тем – щодо грубого порушення ВАТ "Укртелеком" діючого законодавства України під час відключень незалежних операторів від телефонної мережі; та щодо наказу Держкомзв’язку № 122 від 17.06.2002 року.

В разі потреби готові надати додаткові коментарі.

Користуючись нагодою висловлюємо підтримку Вашій наполегливій праці на користь телекомунікаційної галузі України та бажаємо Вам успіхів у цій справі.


З повагою,

Голова правління
Інтернет асоціації України

Тетяна Попова