Протокол засідання Комітету від 20.06.2019

ПРОТОКОЛ

засідання Комітету Інтернет Асоціації України

з питань доступу до інфраструктури телекомунікацій

 

20.06.2019 року                                                                                                              м. Київ

 

УЧАСНИКИ ЗАСІДАННЯ:

 

Пятніков Анатолій, ТОВ «ІТ Телесеть» – Голова Комітету;

Кузява Анатолій, ТОВ «Воля-кабель»;

Ляшенко Володимир, ТОВ «УТГ»;

Нагорнюк Андрій, ТОВ «В.О.К.С.»

 

ЗАПРОШЕНІ:

 

Воронянський Вадим, ТОВ «Т.Е.С.Т.»;

Гусєв Олег, Комісія УСПП з питань науки та ІТ (в режимі відео-конференції);

Савчук Олександр, Член Правління ІнАУ.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ:

 

1. Щодо примірної форми договору з доступу між власником (володільцем, управителем) інфраструктури об’єкта будівництва та БРМ (зокрема, ОСББ) і замовником (ІСП) про доступ до інфраструктури об’єкта доступу.

2. Щодо врегулювання ситуації з приводу користування кабельною каналізацією електрозв’язку ПАТ «Укртелеком» (за зверненням ТОВ «Т.Е.С.Т»).

3. Щодо впровадження пілотного проекту з забезпечення захисту телекомунікаційних люків з використанням датчиків на технології LoRaWAN та інших технологіях ІоТ.

 

РІШЕННЯ:

 

1.  Рекомендувати Правлінню ІнАУ підтримати ініціативу Комітету та направити письмові запрошення до керівників ГО «Асоціація ОСББ» та Асоціація міст України про проведення спільної робочої зустрічі щодо обговорення питання розроблення проектів примірних договорів з доступу, які, в подальшому, можуть бути укладені між операторами, провайдерами телекомунікацій та ОСББ.

Доручити підготовку проектів листів-запрошень Члену Комітету В.Ляшенку.

2. Додатково уточнити та переглянути листування між ТОВ «Т.Е.С.Т» та ПАТ «Укртелеком» з питання користування ККЕ та видачі ТУ. Перенести розгляд питання щодо врегулювання ситуації з приводу користування ККЕ ПАТ «Укртелеком» (за зверненням ТОВ «Т.Е.С.Т») на наступне засідання Комітету.

3. Рекомендувати Правлінню ІнАУ підтримати ініціативу Комітету та погодитись із проведенням 1-го етапу впровадження пілотного проекту з забезпечення захисту телекомунікаційних люків з використанням датчиків на технології LoRaWAN та інших технологіях ІоТ (безкоштовний) та провести піар-кампанію зазначеного заходу.

 

Рішення прийнято консенсусом.