Протокол засідання Комітету від 10.07.2019

ПРОТОКОЛ

засідання Комітету Інтернет Асоціації України

з питань доступу до інфраструктури телекомунікацій

 

10.07.2019 року                                                                                                              м. Київ

 

УЧАСНИКИ ЗАСІДАННЯ:

 

Пятніков Анатолій, ТОВ «ІТ Телесеть» – Голова Комітету;

Нагорнюк Андрій, ТОВ «В.О.К.С.»;

Федієнко Олександр – Голова Правління ІнАУ.

 

ЗАПРОШЕНІ:

 

Воронянський Вадим, ТОВ «Т.Е.С.Т.»;

Глушко Євген, ТОВ «Ланет Телеком»;

Дудник Світлана, ІнАУ;

Новікова Євгенія, ПАТ «Укртелеком»;

Шевченко Тарас, ПАТ «Укртелеком»;

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ:

 

1. Щодо проблемних питань взаємодії операторів, провайдерів телекомунікацій з ПАТ «Укртелеком» при використанні ККЕ.

2. Різне.

 

РІШЕННЯ:

 

1. За результатом обговорення проблемних питань взаємодії операторів, провайдерів телекомунікацій з ПАТ «Укртелеком» при використанні ККЕ, які виникають, зокрема, з застосування терміну «ділянка ККЕ», Члени Комітету ІнАУ з питань доступу до інфраструктури телекомунікацій, вирішили запропонувати ПАТ «Укртелеком»:

- не відмовляти замовникам у видачі ТУ для прокладання кабелів електрозв’язку в ККЕ, окрім випадків, визначених у  пункті 3 розділу 2 Правил надання в користування ККЕ;

- розглянути можливість на предмет доопрацювання програмного засобу (білінгової системи), з використанням якого ведеться інформація по контрагентах, які на договірних умовах користуються ККЕ, та внести відповідні зміни, які б запобігали додатковому понесенню операторами, провайдерами телекомунікацій фінансових витрат, пов’язаних з маркуванням бірками кабелів електрозв’язку після внесення ними змін до робочого проекту (виконавчого креслення).

2. За результатом обговорення можливого впровадження ПАТ «Укртелеком» «пілотного» проекту щодо перенесення телекомунікаційних мереж операторів, провайдерів телекомунікацій, розташованих в «перенасичених» колодязях ККЕ у м. Київ в спеціально побудовані телекомунікаційні шафи, Члени Комітету ІнАУ з питань доступу до інфраструктури телекомунікацій запропонували наступні умови для врахування при виконанні ПАТ «Укртелеком» робіт:

- добровільна згода оператора, провайдера телекомунікацій;

- опрацювати механізми, які б забезпечили для оператора, провайдера телекомунікацій здійснення ПАТ «Укртелеком» технічного нагляду та внесення змін до проектної документації на безоплатній основі;

- оператор, провайдер телекомунікацій за власний кошт виконує роботи з перенесення власних кабелів електрозв’язку з колодязів ККЕ у побудовані ПАТ «Укртелеком» телекомунікаційні шафи.

3. Рекомендувати Правлінню ІнАУ підтримати пропозиції Комітету ІнАУ з питань доступу до інфраструктури телекомунікацій, зазначені у п.1, 2 цього протоколу.

 

Рішення прийнято консенсусом.