Протокол засідання Комітету від 09.11.2016

ПРОТОКОЛ

 

Засідання Комітету Інтернет Асоціації України

з питань доступу до інфраструктури телекомунікацій

09.11.2016 р.                                                                                                             м. Київ

  

УЧАСНИКИ ЗАСІДАННЯ

1.       Пятніков Анатолій, ТОВ «ІТ Телесеть» - Головуючий;

2.       Арутюнян Олександр, ТОВ «Паутина. NET»;

3.       Гусєв Олег, заст. Голови Правління ІнАУ;

4.       Дудник Світлана, ІнАУ;

5.       Марчук Антон, ТОВ «Ланет Нетворк»;

6.      Оніщенко Дмитро, Телекомунікаційна Палата України;

7.       Федько Вадим, ТОВ «Ланет Телеком».

Запрошені:

       Подгайная Євгенія, журналіст «Internet.UA»

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ

1.      Опрацювання Методики розрахунку плати за доступ та розміщення телекомунікаційних мереж доступу при використання об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Києва, розробленої ПрАТ «Діпрозв’язок» та розміщеної на веб-сайті КП «Київжитлоспецексплуатація» з метою надання зауважень та пропозицій до КП «Київжитлоспецексплауатація».

РІШЕННЯ

1.      Рекомендувати Правлінню ІнАУ підтримати опрацьовані Комітетом ІнАУ з питань доступу до інфраструктури телекомунікацій зауваження та пропозиції до проекту Методики розрахунку плати за доступ та розміщення телекомунікаційних мереж доступу при використання об’єктів комунальної власності територіальної громади                м. Києва, розробленої ПрАТ «Діпрозв’язок» та розміщеної на веб-сайті КП «Київжитлоспецексплуатація», направити листа до цього підприємства та в копії до Дирекції з розвитку телекомунікаційних мереж, ПрАТ «Діпрозв’язок», Голови Постійної комісії Київради з питань транспорту, зв’язку та реклами.