Протокол засідання Комітету від 01.08.2018

ПРОТОКОЛ

засідання Комітету Інтернет Асоціації України

з питань захисту економічної конкуренції

 

01.08.2018 року                                                                                                          м. Київ

 

 

УЧАСНИКИ ЗАСІДАННЯ:

 

Арутюнян Олександр, ТОВ «Павутина. НЕТ» – Голова Комітету;

Баран Микола, ТОВ «ТБ-НЕТ»;

Бойко Сергій, ТОВ «БігДатаЮЕЙ»;

Дудник Світлана, ІнАУ;

Кубанський Сергій, ТОВ «Андернет»;

Полюдов Олександр, ТОВ «УТЕЛС»;

Федько Вадим, ТОВ «Ланет Телеком»;

Хлюпін Ігор, ТОВ «Інтрафік».

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ:

1. Щодо проведення дослідження ринку послуг доступу до мережі Інтернет та ринку платного телебачення.

2. Розгляд звернення Члена ІнАУ ТОВ «Хатанет».

3. Щодо протидії порушенням умов добросовісної конкуренції.

 

РІШЕННЯ:

1. Звернутись до Правління ІнАУ з пропозицією якнайшвидшого вирішення питання про фінансування дослідження ринку послуг доступу до мережі Інтернет та ринку платного телебачення у м. Київ, які будуть проводитись ТОВ «Фактум Груп» та ТОВ «БігДатаЮЕЙ», у загальній сумі 48 600,00 грн. без ПДВ. Презентаційні матеріали щодо майбутніх досліджень надати до Правління ІнАУ.

2. У разі неможливості ІнАУ здійснити фінансування – звернутись до операторів, провайдерів телекомунікацій м. Києва з пропозицією внесення цільових внесків до ІнАУ для проведення зазначеного дослідження.

3. За результатом розгляду звернення Члена ІнАУ ТОВ «Хатанет» щодо вжиття заходів для захисту економічної конкуренції в м. Переяслав-Хмельницький у зв’язку з введенням компанією McLaut акції «Інтернет 18 місяців на шару*» та враховуючи, що ІнАУ уже направлено до керівника компаній Маклаут лист від 27.07.2018 № 113 (розміщений на веб-сайті ІнАУ http://inau.ua/document/lyst-no-113-vid-27072018-kerivnyku-kompaniy-maklaut-shchodo-dotrymannya-pryncypiv-chesnoyi), доручити Голові Комітету О. Арутюняну надати на електронну адресу ТОВ «Хатанет» відповідну інформацію у «робочому порядку».

4. За результатом розгляду листа ТОВ «Київстар» від 09.07.2018 № 13388/05, отриманого у відповідь на лист ІнАУ від 18.06.2018 № 90, повторно звернутись до товариства та надати відповідні докази, що можуть свідчити про ознаки встановлення дискримінаційних тарифів на послуги доступу до мережі Інтернет на території України.

Рекомендувати Правлінню ІнАУ підтримати пропозицію Комітету про підготовку адміністрацією ІнАУ відповідно звернення та направлення його до ПрАТ «Київстар».

5. Доручити Члену Комітету – С. Бойку підготувати проект листа, який, в подальшому, може використовуватись для направлення до учасників ринків телекомунікацій у разі виявлення випадків крос-субсидування послуг.

6. Визначити дату наступного засідання Комітету в офісі ІнАУ – 07.08.2018 о 14-00 год.

 

Рішення прийнято консенсусом.