Протокол засідання Комітету від 01.03.2016

Засідання Комітету Інтернет Асоціації України

з питань доступу до інфраструктури телекомунікацій

01.03.2016 р.                                                                                                                        м. Київ

 

УЧАСНИКИ ЗАСІДАННЯ

1.        Нагорнюк Андрій – Голова Комітету, Член Правління ІнАУ

2.        Напрієнко Дмитро, «Датагруп»

3.        Закревський Максим, ТОВ "Космонова"

4.        Кузява Анатолій, «Воля-кабель»

5.        Федько Вадим, «Ланет Телеком»

6.        Куковський Володимир, ІнАУ

7.        Оніщенко Дмитро, «Телекомунікаційна палата України».

8.        Федієнко Олександр, Голова Правління ІнАУ

9.        Єнко Сергій, «Воля-кабель»

10.    Дяченко Валерія, юрист ІнАУ

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ

1.      Щодо Програми правового захисту інтересів членів ІнАУ за зверненням ТОВ «Воля-Кабель» від 24.02.2016 №192: вироблення стратегії, цілей для надання рекомендації Правлінню ІнАУ щодо початку дій згідно прийнятої Програми і інші кроки щодо вирішення проблемних питань на ринку телекомунікацій, піднятих  ТОВ «Воля-Кабель».

2.      Різне.

 

РІШЕННЯ

1.      Щодо Програми правового захисту інтересів членів ІнАУ за зверненням ТОВ «Воля-Кабель».

1.1. Взяти до уваги інформацію за зверненням члена ІнАУ ТОВ «Воля-Кабель» від 24.02.2016 №192.

1.2. Підтримати пропозиції ТОВ «Воля-Кабель»   щодо введення в дію Програми правового захисту членів ІнАУ  для вирішення проблемних питань,відображених у зверненні ТОВ«Воля-Кабель» від 24.02.2016 №192.

 

1.3 Рекомендувати Правлінню ІнАУ задіяти Програму правового захисту членів ІнАУ за зверненням ТОВ «Воля-Кабель».

1.4. Запропонувати ТОВ «Воля-Кабель» підготувати рекомендації для членів ІнАУ по використанню в своїй діяльності при виникненні проблемних питань, інформації щодо підсумків рішень судів різних інстанцій про визнання недійсним рішень Київради щодо неправомірного розширення повноважень КП «Київжитлоспецексплуатація» та для обґрунтування щодо мети та необхідності збору цільовихвнесків згідно Програми правового захисту членів ІнАУ.

Отримані від ТОВ «Воля-Кабель» рекомендації надіслатиати членам ІнАУ при  здійсненні повідомлення в розсилку ІнАУ з закликом(пропозицією) приєднатись до збору цільових внесків від членів ІнАУ, які зацікавлені у позитивному вирішенні даного питання.

1.5. В разі підтримки Правлінням ІнАУ Програми правового захисту членів ІнАУ за зверненням «Воля-Кабель» ініціювати збір цільових внесків від членів ІнАУ на залучення компетентних та авторитетних адвокатів для ведення та вирішення справи в судах різних інстанцій. З цією метою здійснити повідомлення в розсилці ІнАУ з закликом збору цільових внесків від Членів ІнАУ, які зацікавлені у вирішенні даного питання, на розрахунковий рахунок ІнАУ, в орієнтовному розмірі одного місячного платежу за доступ операторів, провайдерів телекомунікацій до будинкових розподільних мереж, який вони сплачують комунальним підприємствам на місцях (наприклад, по Києву, в КП «Київжитлоспецексплуатація»).

1.6. Запропонувати Голові Комітету сповістити членів ІнАУ про існування проблемного питання з метою формування ініціативної групи з числа членів ІнАУ, у яких виникли, або існують подібні проблеми, що заважають розвитку їх діяльності. Зібрану, опрацьовану й узагальнена інформацію опублікувати для членів ІнАУ.

2. Різне.

2.1. Рекомендувати Правлінню ІнАУ направити листа до КМДА (з копією на Голову Громадської ради при КМДА) з запитом про надання інформації про рішення (розпорядження) відповідного органу щодо затвердження тарифів на послуги КП "КиївМіськСвітло" та КП «Київпастранс» щодо сумісного підвісу кабелів зв’язку на опорах.

2.1. Рекомендувати Правлінню ІнАУ направити листа до Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України (Держгіпромнагляд) з запитом про можливість виконання робіт у сфері будівництва, реконструкції та експлуатації об'єктів підвищеної небезпеки, потенційно небезпечних об'єктів і виробництв Підприємством на основі договору підряду з Власником (володільцем) об'єкта підвищеної небезпеки та потенційно небезпечного об'єкта (наприклад, КП "КиївМіськСвітло" та КП «Київпастранс» щодо сумісного підвісу кабелів зв’язку на опорах) у разі наявності у підприємства відповідних дозволів на виконання відповідних небезпечних робіт та наявності в штаті у цього Підприємства фахівців, які мають відповідні дозвільні документи на проведення відповідних робіт.

 

Всі рішення прийнято консенсусом.