Протокол засідання Комісії від 28.04.2020

Протокол засідання Ревізійної комісії ІнАУ

 

Від 28.04.2020 р.                                                                                                     м. Київ

 

Учасники засідання

Члени Ревізійної комісії:

І.Малишко

А.Нагорнюк

 

Представник адміністрації ІнАУ і ДП «УкрМОТ»

В.Куковський

У засіданні беруть участь члени Ревізійної комісії у повному складі.

Засідання відбулось у дистанційному режимі.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Щодо складання повноважень члена Ревізійної комісії Юлії Прибори.

2. Розгляд звіту про виконання бюджету ІнАУ за 2019 р. і 1-й квартал 2020 р.

3. Розгляд звіту про виконання бюджету ДП «УкрМОТ» за 2019 р. і 1-й квартал 2020 р.

 

РІШЕННЯ

1.  Щодо складання повноважень члена Ревізійної комісії Юлії Прибори.

Ухвалили:

  1. Взяти до відома інформацію про складання з себе повноважень члена Ревізійної комісії Юлії Прибори у зв’язку з виходом у декретну відпустку відповідно до ст. 7.42 Статуту ІнАУ.
  2. У зв’язку зі складанням повноважень члена Ревізійної комісії Юлії Прибори та приймаючи до уваги ст. 7.43 Статуту ІнАУ про те, що член Ревізійної комісії не має права передавати свої повноваження іншій особі, інформувати Правління ІнАУ про скорочення складу Ревізійної комісії до 2-х осіб.

 

2.  Розгляд звіту про виконання бюджету ІнАУ за 2019 р. і 1-й квартал 2020 р.

Ухвалили:

2.1. Інформувати Правління ІнАУ про те, що аналіз надходжень і фактичного використання бюджетних коштів ІнАУ по напрямках, визначених у бюджеті ІнАУ, встановив, що надходження і використання бюджетних коштів ІнАУ впродовж 2019 р. відбулось відповідно до статей і в рамках видатків, затверджених 26 З’їздом ІнАУ.

2.2. Інформувати Правління ІнАУ про те, що аналіз надходжень і фактичного використання бюджетних коштів ІнАУ по напрямках, визначених у бюджеті ІнАУ, встановив, що надходження і використання бюджетних коштів ІнАУ впродовж 1 кварталу 2020 р. відбулось відповідно до статей і в рамках видатків, схвалених Правлінням ІнАУ.

 

3. Розгляд звіту про виконання бюджету ДП «УкрМОТ» за 2019р. і 1-й квартал 2020 р.

Ухвалили:

Інформувати Правління ІнАУ про те, що аналіз надходжень і фактичного використання бюджетних коштів ДП «УкрМОТ» постатейно по напрямках, визначених у бюджеті ДП «УкрМОТ», встановив, що надходження і використання бюджетних коштів ДП «УкрМОТ» впродовж 2019 р. і 1 кварталу 2020 р. відбулось відповідно до статей і в рамках видатків, затверджених Правлінням ІнАУ.

 

Всі рішення прийнято консенсусом.