Открытое письмо к Президенту Украины

Відправник
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Президенту України
пану В.А.Ющенку
 
Шановний Вікторе Андрійовичу!

До вас звертаються представники професійних об'єднань підприємців та громадських організацій, що об'єднують працівників галузі інформаційних технологій та телекомунікацій. Підприємці і працівники нашої галузі активно підтримували і підтримують народний рух за демократичні реформи, тому що наша мета і предмет нашої роботи - розбудова в Україні інформаційного суспільства, яке насамперед є суспільством демократичним. Саме це ми стверджували в нашій спільній заяві, опублікованій 2 грудня минулого року.

Вітаючи обрання В.А.Ющенка Президентом України, ми сподівалися на глибоке реформування системи державного управління, на прозору кадрову політику нового Президента і прихід в Уряд нових людей, визначальні риси яких - патріотизм, професіоналізм та порядність.

Тому ми висловлюємо глибоку занепокоєність у зв'язку із поширеною інформацією про плани призначення пана С.О.Довгого керівником галузі зв'язку України. Пан С.О.Довгий за час роботи керівником ВАТ "Укртелеком", а потім головою Державного комітету зв'язку та інформатизації України зарекомендував себе негативно. У цей час розвиток галузі на значний час був просто заморожений: був необґрунтовано зупинений процес оформлення ліцензій, створювались численні штучні перешкоди розвитку підприємств галузі, управління галуззю було побудоване на принципах авторитаризму, непрозорості і "ручного керування", галузь набула слави однієї із найбільш корумпованих.

З вищенаведеного зрозуміло, чому ми вражені інформацією про те, що пан С.О.Довгий серйозно розглядається як кандидат на посаду у новому Уряді - Уряді народної довіри.

Ми стверджуємо, що підприємницькі кола та професійне співтовариство галузі інформаційних технологій та телекомунікацій готові надати будь-яку практичну підтримку в роботі новопризначеним посадовцям, що не заплямували себе за попередні роки. Ми сподіваємося на тісну співпрацю Уряду України та відповідних міністерств і відомств із підприємцями та громадськими організаціями у справі розбудови в Україні інформаційного суспільства відповідно до європейської перспективи нашої країни.
З глибокою повагою,
Тетяна Попова - Голова Правління Інтернет Асоціації України
Валерій Пекар - Голова Комісії УСПП з питань телекомунікацій та інтелектуальних мереж
Іван Пєтухов - Голова Комісії УСПП з питань науки і технологій
Ігор Дядюра - Голова виконавчої ради Всеукраїнської громадської організації Українська Інтернет Спільнота
Євген Колотілов -Директор Асоціації "Україна - розвиток через Інтернет"
Олег Шевчук - Директор Інституту інформаційного суспільства, Голова Всеукраїнського об'єднання обласних організацій роботодавців у сфері телекомунікацій та інформаційних технологій
Наталія Балан - Директор ГО "Телеком-клуб"
Юрій Безбородов - Голова компанії "Турая Україна", доктор технічних наук
Ігор Литовченко - Президент ЗАТ "Київстар Дж.Ес.Ем"
Едуард Рубін - Організація работодавців "Харківська обласна галузева спілка роботодавців в телекомунікаціях"
Владислав Трифонюк - Директор ТзОВ "Рівненські глобальні мережі"
Євген Лозинський - Директор ТзОВ "Інфоком"
Юрій Соловйов - Голова ради Асоціації "Телас"
Ольга Біліченко - Генеральний директор ТзОВ "Українська Хвиля"
Олексій Коженкін - Виконавчий директор Асоціації "IT-Україна"
П.В.Литвинов - Генеральний директор ТОВ "Аркада-Х"
Андрій Колодюк - Президент Фонду "Інформаційне Суспільство України"
Олександр Мандрикін - Голова правління Асоціації учасників ринку бездротових мереж передачі даних
Даний лист є відкритим для підписання громадськими організаціями та об'єднаннями підприємств, що працюють у галузі інформаційно-комунікаційних технологій. З приводу підписання прохання звертатися до адміністрації Інтернет Асоціації України за тел. (044) 228-29-25 або e-mail lena@inau.org.ua.