Лист №89 від 29.05.2015 Заступнику Міського Голови м.Києва, Секретарю Київської міської ради щодо надання переліку споруд м. Києва, які перебувають у комунальній власності

Відправник
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Заступнику Мiського Голови м. Києва,

Секретарю Київської міської ради

Рєзнікову О.Ю. 

 

 

 

 

 

 

Вих. №89

від «29» травня 2015 р. 

 

Шановний Олексію Юрійовичу!

Інтернет Асоціація України (ІнАУ), яка об’єднує понад 170 підприємств сфери інформаційно-телекомунікаційних технологій України, висловлює Вам свою повагу та звертається з наступним.

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» просимо Вас надати перелік споруд м. Києва, які перебувають у комунальній власності (власності територіальної громади м. Києва).

Також просимо Вас повідомити критерії визначення статусу споруд, які перебувають у комунальній власності (власності територіальної громади м. Києва) включно з тими критеріями, які використовуються при виконанні роботи по уточненню переліків житлових та нежитлових приміщень у разі набуття права спільної сумісної власності на приміщення загального користування власниками приватизованих квартир багатоквартирних будинків.

Звертаємо Вашу увагу, що йдеться про перелік споруд та критерії визначення статусу споруд, які перебувають у комунальній власності (власності територіальної громади м.Києва), а не споруд, які віднесені до сфери управління міської або районних державних адміністрацій.

 

 

З повагою,

 

Голова Правління

Інтернет Асоціація України                                              О.Федієнко