Лист №212 від 10.11.2014 Кандидату у народні депутати від ПП "Об'єднання "Самопоміч"" та Голові ПП "Об'єднання "Самопоміч"" щодо офіційного звернення Інтернет Асоціації України та питань реформування ІКТ-галузі України

Відправник
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Кандидату у народні депутати

від Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»

О.ДАНЧЕНКУ

 

Копія: Голові Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»

А.САДОВОМУ

 

 

Вих. №212

від 10 листопада 2014р.

 

На ваш лист від 06.11.2014 р. щодо офіційного звернення Інтернет Асоціації України та питань реформування ІКТ-галузі України

 

Шановний Олександре Івановичу!

Від імені Інтернет Асоціації України дякую Вам та представникам Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» за підтримку наших пропозицій щодо реформування ІКТ-галузі України.

Інтернет Асоціація України, маючи статутною метою розвиток українського сегменту глобальної мережі Інтернет, за чотирнадцять років своєї діяльності накопичила значний експертно-аналітичний, дослідницький і організаційний потенціал у різних сегментах сфери інформаційно-комунікаційних технологій. Він базується на багаторічному практичному досвіді найбільших українських Інтернет сервіс провайдерів, контент-провайдерів, підприємств сфери інтернет-реклами і електронної комерції, електронних і традиційних ЗМІ, постачальників устаткування, громадських організацій, що входять до складу Асоціації.

Сьогодні, коли Україна опинилась перед дуже серйозними викликами, лише спільні зусилля представників вітчизняного бізнесу, інститутів громадянського суспільства та всіх гілок влади можуть дати необхідний результат у проведенні всебічних реформ.

Інтернет Асоціація України спрямує всі свої зусилля на досягнення такого результату у співпраці з усіма демократичними політичними силами. Для нас особливо важливою є співпраця з Політичною партією «Об’єднання «Самопоміч», яка включила до своєї передвиборчої програми питання розвитку та реформ у галузі ІКТ, та в передвиборчому списку якої представлений ряд представників ІТ, телекомунікаційних та софтверних компаній.

Представники ІнАУ готові співпрацювати у досягненні програмних цілей Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» щодо впровадження європейських підходів у розвитку ІКТ-галузі, дерегулювання, боротьби з корупцією та монополіями, створення умов для розвитку телекомунікаційної інфраструктури.

Зі свого боку запрошуємо представників Вашої політичної сили до співпраці у заходах, які організуються ІнАУ. Користуючись нагодою, запрошуємо Вас та представників «Об’єднання «Самопоміч» взяти участь у Круглому столі «Актуальні задачі з дерегуляції ринку ІТ та телекомунікацій та спрощення діяльності на ньому суб’єктів господарювання», який відбудеться 13.11.2014 р о 14:00 в агентстві «Укрінформ» (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16). Програма заходу додається.

 

З повагою, 

 

Голова Правління

Інтернет Асоціації України                                                                            Т. Попова